Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

senko said:

ya ben skyrim oynuyorum bayagi begendim de
baktim simdi bunu yapan firma skyrim'i yapan ile ayni degilmis

skyrim seven, oynar mi bu oyunu ne diyorsunuz? ayni firma olmadigindan bir cekimdim simdi.

Diğer TES oyunlarıyla tek bağlantısı lore. Onun dışında generic mmo işte skyrimden aldığın tadı pek almazsın heralde.
Yada belki de alırsın bilemedim. Questler falan güzel.

Çok paran varsa al bi köşede dursun, b2p zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Sub alırsan gelen bütün dlclere vs. sub süresi boyunca ücretsiz erişim sağlıyorsun. Diğer türlü sub yoksa o dlcleri satın almak zorundasın. En önemli fark buydu benim hatırladığım.

Oyun güzel kötü değil. Ben arada indirip takılıyorum, duruyor köşede. Ancak mmo kafasıyla oynanacak bir oyun değil. Grup contenti baya tırt. Pvpsi kağıt üzerinde güzel geliyor ancak içine girdiğinizde berbat olduğunu görüyorsunuz. Ciddi performans sorunları var pvpde. Oynanacak gibi değil.

Gördüğüm en güzel levelinge ve questlere sahip oyunlardan biri. Son gelen tamriel unlimited ile bu olay çok daha ileri bir seviyeye taşındı. Rpg kafasıyla oynarım rp yaparım vs. diye düşünüyorsanız hiç düşünmeden alın. Mmo kafasıyla yaklaşırım falan diyorsanız size kalmış ben önermiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarıdakilere ek olarak Sub olayına girersen her ay extra crown geliyor. sana bonusların yanında onunlada crown storedan şekil, pet vs alabiliyorsun.

One Tamriel'den sonra grup contentlerini de toparladılar gibi. Bir sonraki patchde housing de gelecek deniyor.

Performans olarak tek sorun 2-3+ raid grubunun Cyrodilde karşılaştığı an yaşıyorsunuz. Onunda farkındalar ve sürekli uğraşıyorlar. Onun dışında herhangi bir performans sorunu yok.
Sosyal ağlarda paylaş

One Tamrielden sonra girdiğiniz her bölgeye göre karakteriniz scale oluyor yani bütün dünya sizin karakterinizle aynı seviyede hep. Nereye giderseniz gidin ne yaparsanız yapın. Bu sebepten Level olayının bir anlamı kalmıyor. Bazı durumlarda etkisini görüyorsunuz ( level e göre aktif olan dungeonlar vs ) Göstermelik duruyor işte. Atladıkça skill point geliyor olayı bu. 50 den sonra champion level olarak devam ediyor ve limiti baya yüksek.

Addon olarak olmazsa olmaz addonlar şunlar denebilir.
- Lorebook
- Skyshards
- Destinations
- Lost Treasures

Bunlar dışındakiler tamamen sizin ilgi ve ihtiyacınıza göre değişiyor diyebiliriz.

Ayrıca çok fazla addon yüklerseniz oynarken oyunun ortasında bir ihtimal "Lua is reaching it's memory limit" hatası alabilirsiniz. Bunun içinde profil klasorundeki usersettings.txt dosyasındaki LuaMemoryLimit yükseltebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

ui i biraz daha customizable yapayim dedim ama oyle ahim sahim bisi yok sanirim. bi advanced ui var, o da daha cok boss moss icin henuz gerekli degil.

ui yi daha fazla scale edebilen, yazilari, karakter isimlerini falan daha da buyuten bi add on var mi acaba? tvden oynayinca max scale yetmiyo
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Ben bu oyunu sevdim ya. Cidden zevkli gibi questing ve craft i - yapacak cok sey var degisik skiller vs. 1-50 oynatir gibi geliyor da pvpsini bilmem.

ben ortalarda questlerden çok sıkıldım ya. Leveling de sadece quest yaparak oluyor. o yüzden bıraktım level 27 falan gibi.

yoksa onun harici aslında atmosfer, gameplay falan ilginç değişik olmuş, hoş olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

çok gereksiz time-sink single player oynamak için. 10 içeriğinden 7 tanesi ortalama, 2 tanesi eh, 1 tanesi iyi. buna o zamanı ayırana kadar gir single player oyunda takıl daha iyi bence. mmo aspectleriyle bir araya gelmediği için mmo eksikleriyle single oynuyormuş gibi oluyorsun. anlamsız hissettim ben bir süre sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

ui i biraz daha customizable yapayim dedim ama oyle ahim sahim bisi yok sanirim. bi advanced ui var, o da daha cok boss moss icin henuz gerekli degil.

ui yi daha fazla scale edebilen, yazilari, karakter isimlerini falan daha da buyuten bi add on var mi acaba? tvden oynayinca max scale yetmiyo

Şu tarz sanırım aradığın?
http://www.esoui.com/downloads/info602-Azurah-InterfaceEnhanced.html
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...