Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Wolas said:

Giovanni said:

Abi oyunda yapraklar oynamıyor dalglar yok vs. çok statik bir grafik var rahatsız ediyor diyorlar doğru mu?

şu oyunda oynamayan tek şey koşarken benim kadının koca memeleri

Hah işte Archeage'de onlar öyle bir oynuyor ki tahmin edemezsin :D Karakter yarattıktan sonra oyuna girince bir süre inceledim hatta niye bu kadar fazla "oynak" yapmışlar diye, birazcık abartmışlar orda da :p
Sosyal ağlarda paylaş

SweetFX

Giovanni said:

http://tamrielfoundry.com/topic/sweetfx-elder-scrolls-online-improved-graphics-mod/

abiler şunu gördüm bi bakin bakim

http://www.youtube.com/watch?v=ajR1rHboWiw

Biraz önce denedim,HDR özelliği aktif edip oyuna girin.
Oyunu içi enable/disable ile farkı görün bence...
Sosyal ağlarda paylaş

ebon oynayarak her zamanki gibi cogunlugu iskalamisim. benim eski wow guildi de dagger da. neyse, single player skyrim tadinda oynuyorum zaten. guild di, insandi vs pek bir faydasi yok bana. quest geari ile her bir halt yapilabildigi icin boost ya da item twink de gerekmiyor. dolayisi ile nerde baslasam gene farketmeyecekti.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Madem baltalıyoruz ben de üstüme düşeni yapayım bir hesap adamı olarak;

Level 50 olup Veteran XP'ye geçince şöyle bir durum var özet olarak,

V2 olabilmek için 456.000 XP gerekiyo, ben V2 olunca V3 için de tam iki katı olan 912.000 yazdı XP barda. Bu da demek oluyor ki sistem eğer değişmiyorsa ilerde, V1-V10 için toplamda 233.016.000 XP gerekiyor (İKİYÜZOTUZÜÇMİLYONONALTIBİN).

Şu andaki XP'nize bakıp dağılabilirsiniz...

cilekroz nerdesin lan:)
Sosyal ağlarda paylaş

Giovanni said:

Ama BlackRose da dahil kesinlikle Sweet FX kullanın aşırı ötesi farkediyor. En azından sharpen yapın biraz. Eski hali çamur gibi geliyor şimdi.

Beni de dahil ettiğin için teşekkür ediyorum :D

Yalnız şöyle bir sorun var, 8.1 kullanıyosanız FXAA kullanarak yapacaksınız falan diyo ama yazıları berbat ediyomuş, o yan etkisi olmasaydı kesin uygulayacaktım. Beğendim görüntüleri, biraz daha canlı, kore mmosu havası katmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...