Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Afterdeep said:

daverc said:

Afterdeep teşekkürler. Özellikle Daoc oynamış kişilerin yorumları çok önemli zira daoc virüsünü yemiş kişiler iflah olmuyor diğer oyunlarda.

Ah ah "good old days" :)

Hala rutin oynayan 1500 civarı kişi varmış, arada hesabı açtırsammı diye düşünmüyor değilim :)

HEr nasılsa doac u oynamadım ben. Cok methi var ama. Yazık nasıl kaçırdım bilmiyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

İlginç bulduğum konuları paylaşacağımı belirtmiştim;

Item setlerinin resimleri;

Item setlerinin resimleri

Oyunda şu ana kadar bulunan ve bonus veren setleri toplarlamaya çalışmışlar;

Bonuslu setler

Banka ve çanta "upgrade"leri ve fiyatları;

Banka ve çanta "upgrade" fiyatları

Racial motifler ve "crafting" guide;

Racial Motif ve crafting

Umarım yardımcı olur..
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda Daoc'ta ki gibi bir stick/follow olayı yok ne yazık ki. İnterrupt melee weaponlar için önce mouse sağ click sonra sol click spamla :) Ozellikle Shield/sword bash dmgı şu an cok iyi ama gelecek olan 1.1 patchi ile dmgı düşürülecek.

Benim char : DK vet 10 vampire
Shield-sword / Bow. Cyrodiilde zerg arasına dalıp CC, healer interrupt genelde. Talonla rootlar interruptlarım arkamdan sorcerer yahut fire dk gelir patlar. Aynen daoc mantığının bi değişik versiyonu.

Özellikle oyunda sevdiğim olay,ne kadar skill point toplarsan,ister restoration staffın skillerini açar passivelerine verirsin cloth set giyer support healer olurum.Olmadı cnm tank oynamak istiyor S/S skillerine ver full heavy giyin pve de tanklık yap. Bir karakterle farklı görevleri üstlenebiliyorsun.Daocta 2 acct vardı ve 8 yıl sonunda 14 adet lvl 50 geneli rr5 üstü. Elder scrollsta oyle bir olay yok. DK'yı bırakıpta başka bir classı sanırım oynamam.
Sosyal ağlarda paylaş

Mina said:

Oyunda Daoc'ta ki gibi bir stick/follow olayı yok ne yazık ki. İnterrupt melee weaponlar için önce mouse sağ click sonra sol click spamla :) Ozellikle Shield/sword bash dmgı şu an cok iyi ama gelecek olan 1.1 patchi ile dmgı düşürülecek.

Benim char : DK vet 10 vampire
Shield-sword / Bow. Cyrodiilde zerg arasına dalıp CC, healer interrupt genelde. Talonla rootlar interruptlarım arkamdan sorcerer yahut fire dk gelir patlar. Aynen daoc mantığının bi değişik versiyonu.

Özellikle oyunda sevdiğim olay,ne kadar skill point toplarsan,ister restoration staffın skillerini açar passivelerine verirsin cloth set giyer support healer olurum.Olmadı cnm tank oynamak istiyor S/S skillerine ver full heavy giyin pve de tanklık yap. Bir karakterle farklı görevleri üstlenebiliyorsun.Daocta 2 acct vardı ve 8 yıl sonunda 14 adet lvl 50 geneli rr5 üstü. Elder scrollsta oyle bir olay yok. DK'yı bırakıpta başka bir classı sanırım oynamam.

Mina sen oyun daoc'tan iyi mi diyosun yani simdi? helecan yaptim
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

8

ding :)

Vöh...

Benim oyun da baştan başladı, questler neyse de kalan ne varsa 42 xp veriyo fix :p

Kanuni said:

her sabah serverde maintenance mi olur be.

Dünkü bakımda koyamadıkları patchi koyacaklar sanırım da bu ne lan!!???!!11

Apr. 29, 2:00 p.m. EDT: We are temporarily disabling private messages due to gold spammers. We will provide an update when PMs are re-enabled.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yok aslında diğer factionların questlerini yapmaktan sıkılmam sonuçta skyshard lorebook ıvır zıvır için zaten oraları dolaşacağımıza göre sorun yok ama bunu yaparken zoru kolayı farketmeksizin her mobun 42 xp vermesi çok saçma. Bariz bir şekilde farkediliyo bu dengesizlik ve önceden yolumun üstündeki sağdaki soldaki moblara xpdir lootdur diye dalarken şimdi kıyı kenar uzak duruyorum zaman kaybı diye :)

Zaten azar azar crafta da başlamam lazım 8 karakter slotu da dolu boğazına kadar :D
Sosyal ağlarda paylaş

O 10k verdiği questler, haritada siyah olan bir yeri beyaza çeviriyorsun ya işte o questi verirken alıyorsun. Zone'un o bölgesini beyaz renge çeviren son quest veriyor.

Bu arada bölgedeki world boss'lar ve dolmen'ler tekrarlanabilir zannediyordum dün acı bir şekilde tekrarlanmadığını tecrübe ettim :)

Veteran Dungeon'a girdim daha ilk gruba geldik grup dağıldı. Veteran dungeonlar için bir grup/guild oluştursak nasıl olur? Vet dungeonlar tekrarlanabilir mi? En azından forumlarda iyi vet XP verdiklerini okudum. Birer run yapsak bile yeterli olacaktır. Onun dışında questing igrenç ve çok zaman alıyor ama yapacak başka birşey maalesef yok...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...