Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

ya ben oyuna giriyorum. Mapte dolanıyorum ama bir görev için Narsis Ruins diye bir yere girmem gerekiyor. Tıklıyorum, loadingde oyundan atıyor. Tekrar login, dışarıda kapısında oyuna giriyorum yine takılıyorum sorun yok ama içeri giremiyorum.

4 denemeden sonra şimdi hiç almıyor. Bilinmeyen hata diyor...

Bugına sokayım Bethesda...
Sosyal ağlarda paylaş

ben dün gece işte paypal ile yatırdım, akşam üstü baktım iade etmişler. Şimdi kendi hesabımdan arkadaşınkini hallettik. bakalım bu ne zaman dönecek asdf

edit: dönmüş bile, acaba bu sefer hiç çekmediler mi çünkü son işlemlerde de gözükmüyor. dün benim yaptığımın iadesi gözüküyor ama mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok, tam olarak şöyle; para verip ön siparişle dijital versiyonunu satın alıyosun, orda diyor ki 30 gün oynarsın bunu alırsan. Sonra oyun "çıkıyor" ve o gün senden hesabına 30 günlük ödeme yapmanı istiyor. E diyosun ki benim zaten kafadan 30 günüm var? Yok diyor 30 günlük parası daha ver, yaw ver bi çekmicem sadece 3-5 gün çekiyomuş gibi yapıp geri yatırıcam diyor. E al bari diyosun ama bu arada hesabın 60 güne çıkmıyor hala 30 gün görünüyor süren. Sen de böyle iki arada bir derede kalıyosun acaba para geri yatacak mı, hadi yatmasın da oyun süresi 60 güne çıkacak mı diye...

Bazılarımız tam ordayız işte.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Yok, tam olarak şöyle; para verip ön siparişle dijital versiyonunu satın alıyosun, orda diyor ki 30 gün oynarsın bunu alırsan. Sonra oyun "çıkıyor" ve o gün senden hesabına 30 günlük ödeme yapmanı istiyor. E diyosun ki benim zaten kafadan 30 günüm var? Yok diyor 30 günlük parası daha ver, yaw ver bi çekmicem sadece 3-5 gün çekiyomuş gibi yapıp geri yatırıcam diyor. E al bari diyosun ama bu arada hesabın 60 güne çıkmıyor hala 30 gün görünüyor süren. Sen de böyle iki arada bir derede kalıyosun acaba para geri yatacak mı, hadi yatmasın da oyun süresi 60 güne çıkacak mı diye...

Bazılarımız tam ordayız işte.

Valla duygularıma tercüman olmuşsun. Aynı şeyleri dusunuyoruz. Kredi kartına baktıgımda bekleyen provizyon kısmında gorunuyor ama bu odeme gerceklesecekmı gerceklesmeyecekmı bılmıyorum.Kartın limiti dusmus gorunuyor ama cozemedım kısaca olayı. Subs ı ıptal ettım oyuna gırebılıyorum ama o parayı cekeceklermı cekmeyeceklermı bılmıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...