Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Aynen tek server, ek olarak arkadaşlarınla vs. oynamak istiyorsanız da Guild kuracaksınız ya da ben ve arkadaşım gibi kurduğunuz party'ı hiç bozmayacaksınız. O zaman aynı phaselere atılıyorsunuz. Siz disband etmedikçe o partide oyundan çıksanız da bozulmuyor.

Onun dışında farklı phaselerden birileriyle anlık parti yaparsanız da bir wayshrine'a falan teleport olmanız vs. yeterli, aynı phase'e direkt alınıyorsunuz. Loading gerekiyor kısacası diyelim.

Ben de Ebonheart'dayım bu arada, şöyle işlerimi yoluna sokayım Social guild kurmayı planlıyoruz. Bekleriz geyik vs. için
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

Bu yeni neslin oyun üretimi konusundaki cehaleti artık kabak tadı verdi. Oynadığınız versiyon beta client değil, stress test için hazırlanmış versiyon, closed beta da oynayanların oynadıkları release versiyon değil hatta oyun çıktığı gün indireceğiniz versiyon bile şuan outdate oldu.

Kısacası şuan stress testte oynanan versiyon ile oyun çıkıp patchlenip play e basılan versiyon arasında marjinal bir fark olacak.

lel
Sosyal ağlarda paylaş

piedpiper said:

Oyunda sadece 5 skill mi kullanabiliyoruz?

oyunda 10 skill + 2 ultimate i aktif olarak kullanabiliyorsun. açabildiğin skill sayısı baya bi zibilyon oyunun level/class/skill tasarımı dolayısı ile bir skill sınırlandırması gerekiyor herkesin allah gibi takılmaması için. seçime zorluyor oyun baya bi çeşitlilik sağlıyor buda.
Sosyal ağlarda paylaş

15. levelde ikinci weapon seti aliyorsun. orada istersen ayni silahlarin benzerlerini koyarak ornegin bow'da 10 tane skill koyabilirsin ama weapon switch etmen gerekir. ilk sete saldiri ikinciye support vs gibi seyler konabilir ornegin.

skill ve class sistemi super ama keske su skiller 5 yerine ornegin 7-8 olaydi demiyor degilim.

bu arada oyuna girince maintanance gorup vay ak guildi diyorsan o oyun olmus demektir :P

kapali serverler :(

edit : aslinda sol ve sag klik arti ikisi birden ile mouseda da 3 skill var ve hic de fena degiller yani. defans cok onemli agir saldirilarda direk mob stunlaniyor bunu yaparsan, sol zaten guzel damage veriyor, ikisi birden direk stunliyor.. 5 tane normal skill eder 8, birde ultimate 9..

wep switch ile de bunlara bir 6 daha geliyor eder 17 ama iste o wep switchin biraz daha puruzsuz ve seri olmasi gerekiyor sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

abi lag olmadığı zaman o weapon switch kaymak gibi çalışıyor ama biraz lag olsun sıçıyor kanser ediyor resmen.

combat esnasında lag varsa 5 kere basıp eş zamanlı sesli küfür etmen gerekiyor değişmesi için lag yoksa kaymak gibi silah setini değiştir ver teleport attack'ı öbür sete geç vur kırbacı öbür sete geç bas teleportu şeklinde akabiliyosun. ışığı gördüm GW2 deki gibi değil yani olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

ya var bazi hatalari oyunun normal olarak, patchlerle iyiye ilerler.

bazen bende hic bir skill calismiyor ibnesel bir yuruyuse burunup moblardan da kacamiyorum. ne skill calisiyor ne bir sey oyle kaliyorum. hatta olunce bile devam ediyor canlandigimda.

cozulur ama normal bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

http://esohead.com/

suradan minionu cekin sonra oradan addonlar var ustten ilk 10 nefis zaten bunlarin icinde Wykkyd's Framework cok guzel bir sekilde bir bar ekliyor oradan fps vs ne isterseniz goruyorsunuz oyun ve karakterinizle ilgili.

http://esohead.com/addon

suda addon aciklamasi.

minimap, multi quest tracker, wykkyd nin seysi, combat numaralari vs gibi cok guzel eklentiler geldi geliyor.

addonlari cyrodiil de kapamaniz lazim yoksa teleport olamazsiniz haritada an icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

bazen bende hic bir skill calismiyor ibnesel bir yuruyuse burunup moblardan da kacamiyorum. ne skill calisiyor ne bir sey oyle kaliyorum. hatta olunce bile devam ediyor canlandigimda.

Üç gündür bitiremediğim quest var bug yüzünden.
Bazen ata binemiyorum relog yapmadan da olmuyor.

en sinir bozucusu ise bazen skill tuşları çalışmayıp kitleniyor. moblar vururken sadece mal gibi bakıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

karakter arayüzünü aç kapa düzeliyor hemen
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen çantayı aç kapa yapınca düzeliyor.

Bugların dışında bide oynanışla ilgili küçük dokunuşlar yapılması gerekiyor. Örneğin, morph edilen skilleri geri alamıyorsun, komple resetlemen gerekiyor o da eşşek ölüsü gibi para.

Benim iki tane vardı öyle yanlış morph edilmiş/sonradan değiştirmek istediğim skill. Sırf bu yüzden 5600g ödedim 1k kaldı şuanda. Ve 300 küsür tane skill point toplayabildiğini göz önüne alırsak 30k gold bayılman gerekiyor her yanlış tercihinde.

Ve şuanda keşke birini değiştirmeseydim demeye başladım:( ve daha 25 levelim. Paraların nereye gideceği belli oldu
Sosyal ağlarda paylaş

ben normal atı es geçtim heryere koşturuyorum direk 42.7k lık attan alıcam varımı yoğumu biriktiriyorum o yüzden

lan server geldi login timeout oluyo şimdi de kafayı yedircek aylık para ödeme diye bişey kalmamışken aylık para ödediğimiz oyunda böyle rezillik çekmek nedir ya ultra premium hizmet vermeleri lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...