Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Moruk hangi oyun bugsız release oldu? Şu soruya bi cevap ver sonra wildstara devam et derim :)
RvR'da, pve'de grup halinde yapıyoruz ve eğleniyoruz. Solo takılırsan, en kral oyunu da oynasan bir süre sonra emo(böhüü)takılırsın ve oyunu kötülersin.
Sosyal ağlarda paylaş

thewolfram said:

Dün patch geldi. En ilginç patch notu ise oltayla, Stonefalls da, düşük levellarda Veteran Sword yakalaması :D

dün dediğin gece yarısı falan mı?

şu buglı 3-4 quest var sırada bekleyen onlar düzeltilmiştir inşallah, hele şu balreth en önemlisi ...

Miraul said:

en ucuz nerden alioruz? us/eu ayrimi varmi keylerde? bide client dl linki verebilirmisiniz

birkaç sayfa önce GG linki vermiştim. Biz oradan aldık hepsi sorunsuz çıktı. Keyleri de hemen yolluyor. 124TL 'di.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bir de ben craftı anlamadım. Maks 2 tane mi kasabiliyoruz?

BS - Alchemy kasmayı planlıyorum ama millet enchant önemli vs. diyor. Zaten AH vs. olmadığı ve olay guild storelara baktığı için böyle ahım şahım satış potansiyeli de olmayacak diye düşünüyorum. O yüzden crafttan pasa kasacağım yerine bireyselliği ön plana çıkartıp, fazlalıkları mı ileri de satışa koyayım?

Siz neler yapıyorsunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

insan arkadaslari icin nelere gogus geriyor ornegin su oyun. tiksinerek, kusarak, nefret ederek, zorlayarak oynuyorum.

Kanuni said:

animasyon, combat, buglar, quest sorunlari, pvp de olusan lag serverden atmalar, donuk npcler, adami orumcek kozasindan kurtariyorsun greetings diyor soguk kanliliga bak, berbat bir ui, igrenc questler..

kusura bakmasin kimse oyun cok kotu bununla beraber gw2 wildstar vs ayni anda surulse gorurduk.

ha oynuyorum orasi ayri ts de muhabbet arkada bu.. %90 muhabbet %10 oyun :)

Neco, boşver bunu, gel Diablo fena akıyor. :)
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

thewolfram said:

Dün patch geldi. En ilginç patch notu ise oltayla, Stonefalls da, düşük levellarda Veteran Sword yakalaması :D

dün dediğin gece yarısı falan mı?

şu buglı 3-4 quest var sırada bekleyen onlar düzeltilmiştir inşallah, hele şu balreth en önemlisi ...

evet birçok questi düzeltmişler. Bir de bende frame rate arttı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana da geldi ama çok saçma bir şey istiyor şimdi eso account sayfası, keyi giriyorum benden bildiğin 30 günlük daha subscription istiyor. Yani 30 günlük süresi zaten var keyin ama bir 30 gün daha mecbur ediyor eğer ben yanlış yapmıyosam. Kendi yönlendiriyor adres ve ödeme bilgisi girdiriyor. Hani dedim para çekmez de bilgileri istiyodur, hayır bildiğin paypaldan parayı çekmeye çalışıyor nasıl bi saçmalıksa bu.

Sayfayı kapattım başa döndüm key girilmemiş görünüyor, yani ille keyi gireceksen bir 30 gün daha satın alacaksın ne salak iştir anlamadım.

Edit: Şöyle bir şey buldum,

http://forums.elderscrollsonline.com/discussion/67461/bank-account-being-charged

Sanırım kredi kartı falan girince para çekmiyor. Bir nevi geçerli bir ödeme yöntemini şart koşmuş adamlar hesabı açabilmek için. Saçma ama yapacak bişe yok gibi...

Edit: Kredi kartı girdim parayı çekti paşalar gibi. 12.99 euro bi de maşşallah. Şu anda hesap 4 mayısa kadar oyun süresi gösteriyor yani 30+30 da yapmadı. Forumda bu konuda çok şikayet var bakalım ne yapacaklar. Güya bi yetkili şey demiş, authorization ücreti o göstermelik demiş yani geri yatabilir (paypal verify etme durumundaki gibi) ama bilemedim. Madem öyle bir şey yapacaksın 1 dolar 1 euro falan üzerinden yaparsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...