Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

animasyon, combat, buglar, quest sorunlari, pvp de olusan lag serverden atmalar, donuk npcler, adami orumcek kozasindan kurtariyorsun greetings diyor soguk kanliliga bak, berbat bir ui, igrenc questler..

kusura bakmasin kimse oyun cok kotu bununla beraber gw2 wildstar vs ayni anda surulse gorurduk.

ha oynuyorum orasi ayri ts de muhabbet arkada bu.. %90 muhabbet %10 oyun :)
Sosyal ağlarda paylaş

oyun iyi yapma etme kanuni, sadece klasik bethesda boylarında görülen "çıktığında bugdan geçilmez" akımı devam ediyor.

Çok bug var. Harita buglarından tut quest buglarına kadar ama zamanla kapatırlar. Gerçi Bethesda'nın bir huyu da bugları kapatırken başka buglar yaratmasıdır ama bakalım, bu sefer ciddiye almaları şart :)

Değişik olması vs. beni bayağı sardı. Benim çok hoşuma gitti. Yalnızlık hissi hakkında haklısınız, yani bir ton adam var ortalıkta birlikte görev yapıyorsun vs. ama arayüzden midir nedir sanki onlar AI gibi hissediyorum.

Dünyaya da alışkın değilim, çok garip geliyor. Ama oynadıkça daha çok sevdim ben.

Ben bir de en son Morrowind oynamıştım işte, ona rağmen sardı beni.

edit: Ha patlayıp patlamayacağı da Warlords of draenor da belli olur. Ona da daha çok var.
Sosyal ağlarda paylaş

ya klasik bethesda oyunu diyip geçmek gerekiyor gerçi de ilk buglı görevime de denk geldim. Ciddi buglı diyeyim...

Dün gece bir buglı görev vardı. Birkaç saat sonra gel dedi diğer playerler harbi yattım, sabah kalktım geçti. Sonraki göreve gittim Balroth diye bir lavuğu kesiyoruz ve oradan ruhunu contain etmek gerekiyor derken öldürdüm ama progress olmuyor. Grupla kes dediler, kestim. tek dediler kestim, baştan aldım totalde 5-6 kere kestim hiçbirinde ilerlemedi. En son /bug'dan yolladım biraz ağır konuşarak, progress edin vs. diye bekliyorum.

Hikaye questi bu arada bu... en önemli serilerden ...
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

animasyon, combat, buglar, quest sorunlari, pvp de olusan lag serverden atmalar, donuk npcler, adami orumcek kozasindan kurtariyorsun greetings diyor soguk kanliliga bak, berbat bir ui, igrenc questler..

kusura bakmasin kimse oyun cok kotu bununla beraber gw2 wildstar vs ayni anda surulse gorurduk.

ha oynuyorum orasi ayri ts de muhabbet arkada bu.. %90 muhabbet %10 oyun :)

vaay bu sefer endgame'i görmen 3 günden uzun sürcek demek ki sdf
Sosyal ağlarda paylaş

calvaria said:

bence oyunda ki tek sorun yalnizlik hissi gerisi gayet oynanabilir

this. oyun baya güzel ama şu yanlızlık hissi biraz single player tadı verdiriyor. buda ui'den kaynaklanıyor ne player ismi yazıyor kafada ne milletin yazdıkları kafalarında balon olarak çıkıyor. bazen birisi bişeyler yazıyor farketmiyorum bile playerlar arası interaction minimal düzeyde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...