Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 2 Bug`i?

Mirage

Öne çıkan mesajlar

şu oyuna bir yama daha gerekiyormuş anlaşılan.. :)

babadan kalma yönteme başvurup load edeceksin bu durumda.. ;)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

e hoca kusura bakma kabahat sende, ringe çıkmadan önce save etseydin ya, konsol mu bu pc'den ne anladık save etmeyince :-p[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

ben hep Sulik ve itlerle giderdim:P
onlar yere yatırıo bende işi bitiriom... Dogmeat ve k9 itler dediim ha:P
yada k9 yerine hani şu aldıın deathclaw war ya o...[hline]m@dm@n23 (11:11 PM) :
benim kucukken bompali su tufegimden astalavista baby sesi cikardi suyu cikarinca uhahua
Sosyal ağlarda paylaş

hehe bende ring de dovusurken turnu gecirdim adama o saldirdi fakat sonra ring disindaki tum npc ler sirayla turn harciyordu.
Bi onceki save im cok geride oldugundan loadlamaya usendim bekledim dovusun bitmesini ama ne beklemek kafadan bi 45 dakka surdu 1 round :)

Birde manyak sulik yuzunden hep child killer oluyordum. Cocugun teki tas atiyor sulik kafaya cekip indiriyor tas atti diye :)[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

eski yöntemi tavsiye etmiyorum
plasma turretlar ve power armorlu ayular biraz öpebiliteye sahip
tabii 2 no lu çıkışı kullanırsan daha kolay olur[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

hoca bizde bilioruz
sadece adamın sorduğu kısmı cevapladım
spoiler ın kralısın :)[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...