Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gotham - (2014/15) - Fox

Norak

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

cast inanılmaz kötüymüş bi tane güzel hatun yok
fakir castı sanırım

erin ve bacarin varken şu açıklama baya talihsiz olmuş.

quixef said:

Ohoo Fish Mooneyler ölmez vatan bölünmez Gotham marşı ya sen ne diyosun. Jada Pinkett Smith in sözleşmesi dizi bitene kadar galiba

iyi oynuyor bence sıkıntı yok ama bokunu da çıkarmasınlar anasını satiim :D beynine sıksalar geri dönecek diyosun :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...

olan tüm bölümleri izlemiş spoiler

yeniden dirilme muhabbetine fena kıl oldum baya suyu çıktı, çizgi romanlarda var mı bu muhabbet? cerom fena oynamamış da anlamsız altı boş bi motivasyonu ve işlenişi var jokerin. özel bi teknoloji falan da değil yani, adamı bedaş'a takıp canlandırıyolar gayet.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
ya bir şey dicem, soracağım;

arkadaşla tartışıyoruz da şu an; gotham'daki penguin burton'un batman filmindekiyle aynı karakter diyorum, o da diyor '"death of batman" sayısını oku, burton'un filmindeki gotham'daki penguin'in oğlu, gelecekten geliyor'.

"saçmalama" dedim, burton'un filmi ile gotham'ın süreci gayet iyi eşleşiyor. seline kyle, penguin ve bruce wayne'in burton filmindeki hallerine bakınca gayet gotham serisinin devamı gibi duruyor.

okuduğu sayıya hitaben burton filmindeki penguen'in gelecekten geldiğini söyledi. ama gotham'daki karakterleri karşılaştırınca filmdeki halleri gayet eşleşiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
bu 5. sezonda bitecekmis seneye.

sonra Alfred Pennyworth dizisi yapacaklarmis full sezon siparisini vermisler bile,

Pennyworth sysnopis:

official synopsis:

"[Pennyworth] follows Bruce Wayne’s legendary butler, Alfred Pennyworth, a former British SAS soldier who forms a security company and goes to work with Thomas Wayne, Bruce’s billionaire father, in 1960’s London."

Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...