Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doom3 Trailer !!! - Agziniz acik seyrediceksiniz...

Vampire

Öne çıkan mesajlar

said:
LethE, 03 June 2003 03:34 tarihinde demiş ki:
alphasını oynadık demosunu naaapalım[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC

Olm sizin gibi tipler gelmeden önce ne güzeldi surasi adamlara iyilikte yaranmiyo ya adamin verdigi cevaba bak bende oynadim alfa sini senin hayal ettiginden cogunu gördüm ben burda haberin olsun hödük gibi habersiz kalma diye iki tane haber veriyorum cevaba bak, hoca bidaha buraya mesaj atmiycam...Bunu okuyan admin olursada iptal etsin burdaki üyeligimi, lol be lol, siz varya adam olmazsiniz...Cok yazdim bu forumlara cok haber yazdim düsünce yazdim ama bi halta yaramadi pes be olm buna gülerim ben yaw cevaba bak.Size ne iyilik ne de bilgi yarar ne de haber yarar...Büyüyünde gelin...Siz söyle bi 20 yasinizi gecin kendi cebinizden yasamaya baslayin anlicaksiniz fikirler düsünceler saygilar nasil degisiyo...Ne alaka demeyin görceksiniz...Hepinize saygilar (bu forumda saygi gösterenlere).Gülüncek haliniz var cogunuzun, üstüne alincaklar alinsin ben alinmiycaklari biliyorum adam gibi 3-5 kisi var gerisi hepsi bosuna...Evet bosuna...Actim agzimi suclu ben olurum ama yeter be sizi mi cekcem daha fazla alfasinda gördüklerinin aynisi olsa buraya yazarmiydim bu kadar mi beynin basmiyor...Herneyse...Pepelekte gecirdigim 2 seneden sonra tek bisey söyliycem ne haliniz varsa görün...
Sosyal ağlarda paylaş

Doom 3 un demosu nu ben E3 fuarını takıp ederken 2 cı gunmu ne ızlemıstım eskı bı demo yanı kımısıne gore cıkınca halflıfe ı gecıcek atmosferde falan dıyo HAHAHAHA marsta koca arastırma merkezı koymusun bı de sankı agac varmıs gıbı elektırıklı testere vermısın hayret bısey ya sacmalıga bak neyse konumuz bu degıl bu demoda goruntuler bayagı hostu ama bu demoyu oynadıgın ıcın ızlemeyecem anlamına gelmez demosunu bende oynadım ama vıdeosundakı yaratıkların cogu yoktu demoda dıger yonden ılla seyredın gıbı dıbınız duscek gıbı bı mantıkta ıyı degıl ızleyın memnun kalırsınız gıbı genel bı anlam kat ılla zorlama adamları....[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 03 June 2003 14:28 tarihinde demiş ki:
Sen laflarına dıkkat et bakalım, poh pohlanmayı cok sevıyorsun galıba sen.Adam alphayı oynadım demıs,senın ettıgın laflara bak.Isteyen ıstedıgı gorusu yazmakta serbest.[hline]Simofle
Limonum
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

Seni bi poh pohlarim dibin düser agzini topla yoksa burda agzimi bir bozarim gün görmemis laflar isitirsin...Saygini takil sana bisey söyleyenmi var.Sözlerine dikkat et!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 03 June 2003 19:42 tarihinde demiş ki:
alala.. kan çıkardık gider ayak..
Vampircim Orda Oynanabilir bir demo su bile var Trailer ı ne yapalım anlamında dedim..
Geride kalmışsın diye düşünmüştüm..[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC

O zaman bana sana karsi özürdilemek düser lethe özürdilencek yerde dilemesini bilirim ama sende hak ver ki bu forumlarda genelde negatif cevaplar pozitiflere göre oldukca fazla ve hep bi kilcik vardir, seninde yazis tarzindan öyle yorumladim yani demosunu oynadik lan napalim trailerini gibi anlasiliyo ama dedigin gibiyse hicbir sorun yok ben bu forumda ne ilgi pesindeyim nede baska bisey sadece yazdigim seylere saygi gösterilmesi pesindeyim benim öyle favori olma amacim yok ve ihtiyacimda yok sadece burda biraz zamanimi ayirip size bilgi vermek istiyorsam sadece adam gibi cevap istiyorum o kadar sende beni anlamissindir umarim.Yani saygi cercevesinde...Ama bütün olay yanlis anlasilmadan ötürü gelistigine göre otada ne tartiscak nede kavga edicek durum kalmadi.Simo sende baskalarinin avukatligini yapmasan bu olay bu kadar büyümezdi gördügün gibi lethe nin kisa bi aciklamasi olayi kapatti...Herneyse dedigim gibiuzatilcak bisey yok 2 senedir surda yazdiklarimin karsiliginda sadece saygi bekledim, ben sizin yazdiklariniza gösteriririm umarim sizde gereken saygiyi gösterirsiniz benim ve tabiki diger üylerin yazdiklarina sonucta geyik takimi disinda burda birbirlerini bazi gelismelerden haberdar etmek isteyen de cok kisi var.Iyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

ohaaa be resimlere bak
insaf

insan altına sıçar korkudan bu ne be
oynamadan duramicam.. ancak oynarken altıma sıçıcam[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dragonutopia, 03 June 2003 15:48 tarihinde demiş ki:
bı de sankı agac varmıs gıbı elektırıklı testere vermısın hayret bısey ya sacmalıga bak
bence asıl saçmalık bu..
testere sadece ağaç kesmek için değildir ki
tool dur.her türlü kesim işinde işe yarar.
mars taki bi expansion da iş makinesi bulunmayacak ta nerde bulunacak..[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...