Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hibernia'lı Neenar Geri Dönüyorr !!! :o)

Dorn

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar açtırdım hesabımı çektim patclerimi (17 mb birikmiş gene arada yuh) geliyorum birazdan geri excl-hibby'e.

Nedir şimdi durumlar sultans damıyız sr demiyiz ?

Bi de şu patche de unutulup çökme yaratan yama nooldu ? biyerlere cp yapıyomuyuz yoksa arada yeni patch çıkıp çözdü mü olayı ?

Hadi buluşalım bir an önce de atalılalım alemlere. Bu arada nası yüründüğünü bile unuttum bakın uyariim ;)[hline]Neenar of Hibernia - Excalibur
Amin n'rangwa edanea...
Sosyal ağlarda paylaş

harika !! sr de devam etmek iyi olacak.

bi girdim çıktım şimdi bütün kontrolleri unutmuşum nerdeyse off :) büyüler falan bi acayip olmuş tanıyamadım hiçbirini.

işim çıkı gene biraz halledip döncem akşam sürekli online olurum heralde ama bağlantım eskisi kadar iyi deil haftaya kabloya geçcem o zaman sorunsuz olacak gibi anca.

akşama var mı şimdi gelen ? 37 sanıyodum 36tıymışım bi de moralim bozuldu iyice bi de herkes lvl 50 olmuş galba görmeyeli :)[hline]Neenar of Hibernia - Excalibur
Amin n'rangwa edanea...
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşgeldin Neenar :)

Guild Durumları şu şekilde;

Sultans kapandı..

Soul Reavers'da şu anda Gesp var Phann var, Oski fazla oynamıyor Bloodscalp'da SR'da ama o acc artık Blood'da değil, hack edildikten sonra geri almadı itemleri epic'i vs. yok boş char şu anda SR'da ki bildiğim kadarıyla oynamıyor..
Yani şu anda SR da aktif olan birtek Gesp var.. ( Ona da kancayı taktık ama bakalım hayırlısı şimdilik SR diye tutturmuş durumda )

Diğer Türkler ise Dark Order'da
Alistar, Haradrim, Carthernas, Zet, Borges ( en son log olduğunda BD'deydi fakat tekrar log olursa DO ya geçecek o da ) aktif olarak Dark Order'dalar..

Dark Order'da bulunan Türklerin hepsi l50, Gesp de dün gece 50 oldu sonunda SR da :)

Hangi guild'da olduun önemli değil zaten o kadar şimdilik SR da iyi Dark Order'da genelde zaten oyuna girdiğimizde kendi Chat Group'umuzu oluşturup geyik yapıyoruz o nedenle nerede kendini rahat hissediyorsan orada takıl :)

Oyunda görüşmek üzere..[hline]Haradrim lvl50 Warden
Member of Dark Order
Excalibur | Hibernia / EU

[Bu mesaj Thalion tarafından 28 Ocak 2003 17:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Blood hacklendi mi ? nası yaw tüh üzüldüm bak şimdi.

Ben SR deyim şimdilik ama bu DO ne olaki ? yeni bi türk guildi değil heralde ? Bi ara bi lafı geçmişti elit guildler mi ne hani öle bişey mi ?[hline]Neenar of Hibernia - Excalibur
Amin n'rangwa edanea...
Sosyal ağlarda paylaş

Tam olarak değil, güzelliği de orada zaten.

Hibernia'da elite guild'lar olarak geçen guild'lar sadece lvl50'leri kabul eden tek amacı RvR olan guild'lar.. Örnek vermek gerekirse Llaw Arian, Vengeance, Black Dragon bunların önde gelenleri..

Dark Order da RvR based bir guild fakat sadece lvl 50 recruit etmiyorlar, yani RvR da kullanacakları charları da yetiştiriyorlar o nedenle elite guild olarak geçmiyor ama genelde RvR a 2 grup çıkartabiliyorlar ve gayet de başarılılar.. Elite olarak bahsedilen Black Dragon'dan sonra DO çok daha başarılı geldi.. Grupların liderliğini yapan Zarko, Daimon, Catchme gibi oyuncular liderlikleri sayesinde çoğu zaman combatlardan başarıyla çıkıyorlar..

Llaw Arian veya Vengeance kadar iyi değiller çünkü günün her saati grup çıkmıyor genelde akşam 21 gibi RvR grubu toplanır ve gece 2-3'e kadar devam eder.. bu arada hatrı sayılır miktarda RP de kazanıyorlar.. şu anda 20.000.000 RP ye yaklaşmış durumdalar.

Guild için yardımlaşma da gayet iyi, insanlar sıcak, kolayca kaynaşabiliyorsun o nedenle ben DO ya ısındım şahsen..

SR RvR based değil, genelde RvR grupları çıkartmıyorlar bildiğim kadarıyla pek SR grubuna rastlamadım genelde random gruplar ile gidiyorlar RvR'a..

Bence iki guild'da iyi guild'lar arasında, tabii SR içerisindeki muhabbeti tam olarak bilmiyorum fakar SR üyeleri ile daha önce bolca muhabbet etmişliğim var hepsi hoş adamlar..

Neyse sen bi alış tekrar oyuna sen gittiğinden beri çok şey değişti onları bi sindir Hibernia'nın yeni halini gör Elite vs. Traditional guild vs. gibi şeyleri gör öyle karar verirsin artık..[hline]Haradrim lvl50 Warden
Member of Dark Order
Excalibur | Hibernia / EU

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...