Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 23. Hafta | ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ v gs @ 02.03.2014 19:00

Cons

Öne çıkan mesajlar

penaltı var yada yok bu maç çok kötüydük maçın hakkı da beraberlikti.

burak çoook kötü bu sene.aynı şekil selçukta çok kötü.chelsea maçının 3 te 1 ini oynasa yeterdi oysa.melo da bu maç defans oynayınca bi pok yapamadık.olan melo nun o kadar çabasına oluyor.adam gene hayvan gibi koştu
Sosyal ağlarda paylaş

ceza sahasında ne kasıtı ya
kasıt olsa nolcak olmasa nolcak
elini kapalı tutucaksın topu kesersen yersin penaltıyı normalde

yine ağlamak yersiz hakem şeylerine bok gibi oynadıkta şu pozisyon beşiktaşa olsa maç tekrar edilsin ağlamaları gelirdi fdbvlşdfmö
Sosyal ağlarda paylaş

umut'un kaçırdığı golden sonra mancini'nin tepkisi iyiydi. ama ona rağmen neden tuttu hala oyunda enteresan.

hadi umut yedek de. burak'ın bu sene iyi oynadığı maç yok. gol attı ama bütün maçlarda resmen takımın el freni.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakem göz göre göre kötü bile yönetse ki öyle kötü bi yönetim yok, bu oyunla hakem diye zırlanmaz.

Hakem rizenin kalecisine açıl umutla burak gol atıcak dese yine atamıcakmış bizim hanzolar.

Hayır şınayderi de kendilerine benzettiler.

Ek olarak; 2014 yılındayız hala böyle alçak kamera pozisyonu mu olur ya. Halısahada kenardan maç izlemek gibi bu ne abi.
Sosyal ağlarda paylaş

selçuk Yula'yı bilmeyen adamlar konuşuyor.Bak bakalım ali şenin başkanlığında fener şampiyon olduğunda selçuk kaç penaltı golü atmış .
Hatta o zamanlarda tekerlemesi bile vardı '' selçuk düştü , PENALTI '' diye

Theridone said:

yalan yok iftira yok, adam emek hırsızı.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerin maçında haksız karar olunca fenerliler 'doğru karar , bizim bütün oyuncularımız çok iyi insanlar tanısanız , hakem iyi gördü , hem sizede olmuştu' falan diye giydiriyor.

Galatasaray maçında kötü karar olunca 'yok ya penaltı değildi , hem burakta mal , takımda kötü oynadı beraberliği hakettik' falan diyoruz.

Ulan şu fenerliler kadar holigan olsak hakemlere azıcık baskı kursak her sene 478 puan farkla şampiyon oluruz gibime geliyor.

'BU BENİM YORUMUM' diyerek bitiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Nuhu nebiden bahsetmiyoruz burda şahsen tanıklık ettiğim zamanlar , ikiyüzlülüğü bırakın .Zaten ali şen'de sportif yönü güçlü olduğu için seviliyor fenrbahçe camiasında .Açtırma kutuyu söyletme kötüyü ...

kermit said:

1950 lere 1960 larada gidelim istersen ?
çok yakın tarihten örneklerle geldin bi anda
Sosyal ağlarda paylaş

Bumu bütün diyeceğin ? Ben hç kimsenin yapmasnı istemiyorum diyemedin mİ ? Bak ben diyorum galatasaraylı olarak ; kimse yapmasın .yapanada hakemler adam olsun kartı göstersin ,mesela emre beye yaptıkları gibi adam kart sınırında kart gösterip başımı belaya sokmayayım diyen hakemler maç yönetmesin .Atama ile kimse TFF başkanı olmasın ,hele demirören hiç olmasın.

Bırakın artık 5 yaşında çocuk gibi davranmayı.

kermit said:

yok ama biraz daha eskilerden örnek verirsen daha iyi olurdu bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...