Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Wars 2 - Battle for Lion's Arch

yazuach

Öne çıkan mesajlar

Jester saolsun yanitladi,

Team Arena dada Refugee bag vermeye baslamis, direk catir catir belonging geliyormus.

1 saat orda takilip 1 saat pve yapip super lvl kasilir gibi gorunuyor.

PVE de hangi bosslarin en karli olduguyla ilgili yorumlara da acigim bu arada, pvp ozurlu bir arkadasima bu haberi verdigimde kesin bunu soracaktir ama benim icin islem tamamdir.

tekrar tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

Önemli değil.

Team arena'daki o refugee baglerden alabilmek için maçı kazanmak gerekiyor yalnız onu da belirteyim. Arka arkaya 2-3 maç kazandığında boşuna başka türlü level kasmaya çalışmışım diyeceksin, Gelen Gloryler de cabası.

Bu arada hatırlatmakta fayda 18 Mart tarihinde oyundan Glory'yi tamamen kaldırıyorlar, yani şu olay büyük ihtimalle 18 mart'a kadar geçerli. Başka bir sistem getireceklermiş, detaylar bilinmiyor. Bu tarihe kadar kasın kasabildiğiniz kadar level yani.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada black lion chestlerden de refugee zinbirtisi cikiyor sanirim 5 tane, 50 tane key aldinmidi 50$ (4200 gem ediyor)dan.
2.5 lvl garanti, bi tanesinde de ToK ciksa 3.5 lvl ;)
cikmayadabilir tabi.

boylece 100$ a 5 lvl aliyon garanti, sirf para bayilmak suretiyle 80 lemek istersen, 1600$ verdinmidi 80 in oluyor :)
nasil ama..

buda bi yontem tabi :) ama tabi sadece lvl olarak dusunmemek lazim, o kadar chestden cikan malzemeyi nereye surcen onu da dusunmek gerek ahahahah.

boyle psikopatca birsey de dusundum, dayanamadim. :D
Sosyal ağlarda paylaş

dun 80 ledim chari bu arada,

3 kere scarlet eventine girdim, 3 unde de kestik ablayi ;)
super eglendim, bide ustune nika nin armor setini cektim,

of gw1 anilarim depresti.. nika abla iyidi ya ;)

neyse oyle iste, yapimda ve yayinda emegi gecen herkese tesekkurler.

oyunda gorusuruz. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...