Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PayPal Nakit

reampage

Öne çıkan mesajlar

Direk ATM kartı çıkmış TR için hesabınızda ki parayı 1 tl bedel ödeyerek TEB ATM'lerinden çekebiliyorsunuz yada 1 tl bedel karşılığı paypal hesabınıza para yükleyebiliyorsunuz.

Kart Bedeli 5 TL ilk para yüklemede düşülüyormuş.

Ve tabi hiç bir ücret vermeden hesabınızda ki parayı atm kartı gibi kullanabiliyorsunuz mastercard geçen heryerde.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Banka hesabına gönderiyordu eskiden ama 3-7 iş günü sürüyor ve kesinti çoktu şimdi 1 lira sadece yada istersen hiç göndermeden direk hesapta olan parayı kullanabiliyorsun.

zaten usd to try yapıyosan kurdan geçiriyor.
Onun dışında tr banka hesabına ücretsiz aktarıyor. ÜCret felan kesmiyor.
Bu kart sadece 1 tl vererek çabucak try balanceını çekmek istersin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Banka hesabına gönderiyordu eskiden ama 3-7 iş günü sürüyor ve kesinti çoktu şimdi 1 lira sadece yada istersen hiç göndermeden direk hesapta olan parayı kullanabiliyorsun.

Benim garantiye 3 iş günüde ulaşıyor paypaldaki param.Kesinti falan yok.Tabi usd>tl falan yapılıyorsa ordan bi %10 civarı geçiriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

kur farkından yine geçiricekler bişi değişmicek işte biraz daha hızlı ve kullanışlı bişi oldu, paypaldan parayı çekmeye gerek kalmıcak.

Daha çok liseliler için iyi bişi.

usd ile işlem yapılamıyor dimi hala?

paypal hesabındaki para dolar da olsa dolar olarak çekilemiyordu önceden veya dolar olarak harcanamıyordu. mutlaka tr'ye çevirmek gerekiyordu saçma sapan bi kurdan
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
yok abi ben işte mal alırken ödeme yapmak için almıştım mallığıma, günde 300TL harcamaya izin veriyor. Buna para çekme, alışveriş her şey dahil. Ayrıca ayda 1000TL, yılda 2000TL kota koyuyor.

Aktarım içinde işlem başına 800, günlük 800 ve yıllık 4000TL diyor. Ama ben kartta kalan 2500TL'yi babama direkt olarak yolladım. Hiç takmadı.

Anladığım kadarıyla normal ve sanal POS'larda ve ATM'de kullanacağın zaman kartın limitleri devrede ama geri kalanında limitler pek işlem görmüyor.

Ha bir de para yatırma da işlem başına 300 diyor ama ben 4500TL'yi direkt yatırdım, TEB ATM'si de direkt hüpletti. Orada da gerçi hiç limit bana mısın demedi asdfdsa

Yani böyle kırk yılda bir üçbeş kuruş harcamanız varsa alın şu kartı ama böyle düzenli harcama yapmak için istiyorsanız yolda kalırsınız. Bulaşmayın bana kalırsa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...