Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motor sevdalıları için v3.1

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Direkt A olanı al.

Bu sistemin geldiği zamanlarda başvurmuştum ehliyet için. Yasa çıkmıştı fakat kursların elinde, eğitim verebileceği yüksek CC'li motor olmadığı için A2'ye kaydoldum. Vakit kaybedeyim istemedim.

Şimdi XT660Z'den büyüğüne binemiyorum :(

AT almak istesem tekrar kursa gitmek zorundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ahh vakit olsa da gitsek...

said:
[ARA] OMM TOURİNG BIG BALKANS 2018 (Kurban Bayramı)

Herkese selamlar, son 2 motosiklet yer kalmıştır.

Bu hafta otel ayarlamaları tamamlanacağı için başvuralar kapatılacaktır.

Her yıl OMM sürücüleri ile birlikte dünyanın farklı coğrafyalarını keşfe çıkıyoruz.

OMM’nin usta sürücüleri eşliğinde gerçekleştireceğimiz,10 ülke ve 9 gün sürecek olan bu touring etkinliğimiz de Balkan ülkeleri yollarında, çeşitli doğal güzellikleri keşfedecek, farklı yol koşullarında ve sistemli motosiklet kullanacağız.

18 – 26 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştireceğimiz turumuza katılmak için www.arariders.net sitemize girerek online kaydınızı yapabilirsiniz.

İlgili turumuza ilişkin detaylı bilgileri [email protected] mail adresinden iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Touring'e katılan sürücülere, rota temalı özel tasarım t-shirt, sticker ve rota manueli verilecektir.

Bilgilerinize,

https://framapic.org/OOPfgGPaMKqG/pwXvBO2kNp1V.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Xaero said:

Ahh vakit olsa da gitsek...

said:
[ARA] OMM TOURİNG BIG BALKANS 2018 (Kurban Bayramı)

Herkese selamlar, son 2 motosiklet yer kalmıştır.

Bu hafta otel ayarlamaları tamamlanacağı için başvuralar kapatılacaktır.

Her yıl OMM sürücüleri ile birlikte dünyanın farklı coğrafyalarını keşfe çıkıyoruz.

OMM’nin usta sürücüleri eşliğinde gerçekleştireceğimiz,10 ülke ve 9 gün sürecek olan bu touring etkinliğimiz de Balkan ülkeleri yollarında, çeşitli doğal güzellikleri keşfedecek, farklı yol koşullarında ve sistemli motosiklet kullanacağız.

18 – 26 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştireceğimiz turumuza katılmak için www.arariders.net sitemize girerek online kaydınızı yapabilirsiniz.

İlgili turumuza ilişkin detaylı bilgileri [email protected] mail adresinden iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Touring'e katılan sürücülere, rota temalı özel tasarım t-shirt, sticker ve rota manueli verilecektir.

Bilgilerinize,

https://framapic.org/OOPfgGPaMKqG/pwXvBO2kNp1V.jpg

Tanımadıgın insnlara çok eglenceli olmaz bence. Bir de hedehödöriders'a gerek yok gezmek için. Biraz araştırıp güzel rotalar yapılır.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de satıyorum hala ya.

yeni fotolar falan yükledim koyayım tekrar hatta linki fasda

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-abs-xv950-racer-2015-14.200km-kazasiz-hatasiz-587316676/detay/

en altta imla hatası yapmışım da, ilanı güncelle diince tekrar onaya falan soruyor kasamadım - lan paticik e link atacam diye bildiğin editledim postu şunu açıkladım. nasıl bir sendroma soktuysanız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...