Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motor sevdalıları için v3.1

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

aktiftablet said:

ShadowFax said:

Bir de akünün yerine abs beyni, aküyü de depo altına koymuşlar. Aküye bi şey olursa depoyu sökmek gerekiyor.

Şu çok saçma ya, depo daha mı küçük peki? oraya nasıl sıgdırmışlar? Ya da madem orda yer var neden abs beynini oraya koymamışlar?

galiba deposu biraz daha ufak. 24 değil de 21 galiba. Nette de kaynak bulamadım şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Yine de absli tercih ederdim ben. 21 bile çko iyi bi rakam , baya menzili iyidir o motorun.

Benim tahminim ABSsiz tasarlandı o motor. Sonradan bi sebepten ekleyelim dediler. Ama mmümkün olduğunca ucuza eklediler. Bu sebepten kapatılabilir abs de koymamışlar zaten ki enduro da kapatılabilir abs lazım.

Menzili iyi. 450 km gidiyor ortalama. Yarın sabah istanbul-thassos yapıcam. Tek depo ile varırım diye tahmin ediyorum 😀
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

şu fiyatlarla motor filan alınmaz abi.Arabaya yakın fiyatlar oldu motorda. Çok öyle ozel hobi olarak bakan insanlar dışında motor almak salaklık şu fiyat artışlarıyla...
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

aktiftablet said:

Yine de absli tercih ederdim ben. 21 bile çko iyi bi rakam , baya menzili iyidir o motorun.

Benim tahminim ABSsiz tasarlandı o motor. Sonradan bi sebepten ekleyelim dediler. Ama mmümkün olduğunca ucuza eklediler. Bu sebepten kapatılabilir abs de koymamışlar zaten ki enduro da kapatılabilir abs lazım.

Menzili iyi. 450 km gidiyor ortalama. Yarın sabah istanbul-thassos yapıcam. Tek depo ile varırım diye tahmin ediyorum 😀

Emin misin ya, 450 fazla iyi.
Neyse güle güle kullan. Motoru olanlar satmasın, daha iyisini zor alırlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...