Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motor sevdalıları için v3.1

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Herşeyi tatlı yerinde bırakalım.

TR'de bana göre otomobil sürücüsü ile motosiklet sürücüsü arasında, trafikteki seyir esas alınacak olursa, güvenli sürüş kıyaslaması yapmam gerekirse eğer, motor kullanıcılarının bir tık daha özenli kullandıklarını düşünüyorum.

Çünkü hayatları daha fazla risk altında. Otomobil kullanan kişi dört tekere güvenerek daha sorumsuz davranış sergileyebiliyor. Eğer kuryecileri bu hesaba katarsak, taksici ve minibüsçüleri de hesaba katmak gerekli olur ki motorcular ezerler bu sefer diye düşünüyorum.

Şu tartışmanın mevcut şekliyle ilerlemesi kimseye bir şey kazandırmayacağı gibi, tatsız bir noktaya gidecek. Az veya çok birbirini tanıdığını düşündüğüm şu kadarcık insanın da olayları bu noktaya taşımasının kimseye yakışmayacağını düşünüyorum.

Bağcıyla sorunu olan forum dışında çözsün, üzüm ise herkesin ortak zevki olarak kalsın değil mi :)

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

kendi hataları falan değil, başkalarının hataları yüzünden insanlar, kaza yapıyor hatta hayati tehlike atlatıyo, git trolleceycek başka topic bul terbiyesizlik yapma

Elin çomar trollüne bu kadar fıstık atarsanız tepenizden inmez "ebbi beşke yök mü" diye, bence kendinizi dizginlemeniz lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

paramecium said:

Selam,

Herşeyi tatlı yerinde bırakalım.

TR'de bana göre otomobil sürücüsü ile motosiklet sürücüsü arasında, trafikteki seyir esas alınacak olursa, güvenli sürüş kıyaslaması yapmam gerekirse eğer, motor kullanıcılarının bir tık daha özenli kullandıklarını düşünüyorum.

Çünkü hayatları daha fazla risk altında. Otomobil kullanan kişi dört tekere güvenerek daha sorumsuz davranış sergileyebiliyor. Eğer kuryecileri bu hesaba katarsak, taksici ve minibüsçüleri de hesaba katmak gerekli olur ki motorcular ezerler bu sefer diye düşünüyorum.

Şu tartışmanın mevcut şekliyle ilerlemesi kimseye bir şey kazandırmayacağı gibi, tatsız bir noktaya gidecek. Az veya çok birbirini tanıdığını düşündüğüm şu kadarcık insanın da olayları bu noktaya taşımasının kimseye yakışmayacağını düşünüyorum.

Bağcıyla sorunu olan forum dışında çözsün, üzüm ise herkesin ortak zevki olarak kalsın değil mi :)

Saygılar.

Abi konunun motosiklet ya da araba sürücüsünün iyi kötü sürmesiyle alakası yok.
Adam dadandı gitmiyo, uzattıkça uzatıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni makinalar var, aslinda haberler guzel

250lik vstrom
http://www.motosiklet.net/forum/yeni-model/172227-suzuki-v-strom-250-dl250-milan-motosiklet-fuarinda-tanitildi.html

daha kendi sitesine eklenmemis tabi

yine enduro scooter tanitmis honda fuarda oda cok acaip.

ama bu 250lik varyasyonlar cok hosuma gidiyor, bi anda fikrim degismeye basladi yani.

versys 300 var rakip buna ama bizim vergi dilimi critler ona kimse almaz, tr ye gelmeyebilir bile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...