Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motor sevdalıları için v3.1

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

NolaxThensbane said:

bir akıl verin bana

14,500tl 33bin km 2004 model Bmw f 650gs Dakar mı?

yoksa

pulsar+15,000tl 11bin km 2013 model honda nc 700x mi?

Eğer bütçeni biraz daha artırabilirsen nc750x al derim. Ben kullanıyorum gayet memnunum. Alım satım konusuda rahat. Çok çok az yakıyor. Çok yüksek süratlerde kullanmıyorsan bence gayet yeterli bir motor.
Sosyal ağlarda paylaş

yazın o eldiveni kullanıyosan motordan soğuman biraz çabuk olaiblir :p

Patlayan revit monster ımın yerine (o de çok iyi eldiven gerçi=) almak istediğm :

Avuç içi karbon slider, avuç içi deri, dışı tekstil, bol miktar hava deliği, parmak uçlarında telefon kullanabilme şeysi
Ve gayet uygun fiyat:

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Five-Gloves-Yazlik-Motosiklet-Eldiveni-Stunt-Evo-Airflow-Siyah_35355.html?search=Stunt%20Evo%20Airflow
Sosyal ağlarda paylaş

Aynısını yaşıyorum ya, ev için rüya motor 636'yı sattım şimdi almaya kalksam 50 bine geliyor. Parası peşinata gitti bitti.

Crf var günlük kullanıyorum, işe gidip gelmek için 63 km ama aynı tadı vermiyor :(.

600cc üzeri bir motoru kim bilir ne zaman alabilirim bir daha...
Sosyal ağlarda paylaş

Kazasız belasız kullan.

Orjinal lastiği yüksek hızlarda biraz dengesiz hissettirebiliyor, yine dar dönüşlerde güven vermeyebilir. Bir de baya ses yapıyor. Ben yaklaşık 6 bin km'ye kadar kullandım. Fakat arka dişleri falan bitmişti artık, metzeler enduro 3 sahara'ya geçtim, 5-6 bin gibi geçebilirsin aynı şekilde.

Koruma demiri ben taktırmadım, çünkü motorun aralardan geçme kabiliyeti azalsın istemiyorum :D, bu haliyle çok çevik. Bir de düşmelerde manet, vites pedalı falan yamulsa da zaten çok ucuz parçalar. İnternetten alıp taktırmak istersen honda servisleri, esengül, anes, d&b falan takar, sorun etmezler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...