Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy 14 online #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

hunty said:

Bana bu oyun cok itici geliyor. Arkadaslar oynuyor diye aldim ama LvL kasamiyorum. Grafikleri, arayuzu, class'lar hepsi itici geliyor. Ustune Omega da acmislar bir giriyorum 2 bin kisi sira 40 dakika bekle. Cok oynayan var ama beni hic sarmadi.

Queue kalmadı artık ya

Oyun da gayet güzel bence, Road to 60 buff u gitmeden bir kaç class kasayım diye uğraşıyorum şimdilik Paladin ve Ninja yı 60 ladım, şimdi Astrologian a başlıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Combat hızlanmaktan çok, gereksiz skill'ler, düzgün çalışmayan sistemler elden geçecekti. Açıkçası exp'ın combat hızına çok da bir etkisi yok. Ben değişiklikleri beğendim, bir çok kullanılmayan veya saçma skill düzeltilmiş. Bir iki patch'de sonra iyice düzene oturur zaten.

Ama önerim eğer ilk 20 lvl oynanışı değerlendirip combat sana yavaş geldiyse bir kaç end game videosu izlemeni öneririm. FF ne yazık ki combat eğlencesini end game'e yaklaşmadan pek gösteremeyen bir oyun.

Ayrıca combat hızı ile class seçiminin acayip etkisi var, örneğin Black Mage/THA ile combat çok yavaş olurken, Puglist veya Archer gibi class'da çok daha hızlı oluyor.

Son olarak Stormblood'ı alırken aklınızda olsun, onun için FFXIII asıl oyuna ihtiyacınız var, Stormblood sadece expansion.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu geçen gün gaza gelip bütün expleri ile birlikte aldım fakat class seçemedim bir türlü daha. Samurai, Black Mage, Red Mage, Ninja arasında gidip geliyorum. Ninjaya biraz daha sıcak bakıyorum gibi hem dps hem raid utility açısından başarılıymış, gameplay hoplamalı zıplamalı baya dinamik görünüyor. Black mage çok durağan geldi gameplay açısından fakat çok eğlenceli olduğu yönünde birkaç yazı da okudum. Samurai ve Red mage de övülüyor ama iki yeni class olduğu için etraf bunlardan kaynıyordur sanırım.Ne seçmeli karar veremedim bir türlü?
Sosyal ağlarda paylaş

Expansion classlari icin level 50 olman lazim zaten, onlari gec.
Digerleri arasindan video falan izleyip senin bi secim yapman lazim. Bi arkadasim beni black mage oynarken izleyip oyundan ve classtan daha baslamadan nefret etti mesela. Benim hosuma gidiyodu oldugum yerde dikilip agir agir spell cakmak, o cok basit buldu. Dpsim iyi olsun, raidde aranan adam olayim diye pek dusunme classlarin hepsi is yapiyor ve yer buluyor raidlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...