Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League: Hexakill

HakkiYendi

Öne çıkan mesajlar

ya bakın net konuşuyorum. riot u -EA değil abi kesinlikle yani ea dışında dünyadaki bütün büyük firmalar olabilir- ne bileyim büyük firma satın almadıkça bir sikim olmaz bu oyundan. şimdilik idareten oynayın işte. heriflerin anlayamadığı şey olay in-game değil, oyunu etkileyen ve oyun dışı faktörlerinde değişkenlik gösterebilmesi hatta göstermesi yani bunu çözemeyecek kadar gerizekalı heriflerden mi oluşuyo bu adamlar ben anlamadım.

ea yazmışımda ea nın çok haterı vardı. anlayın işte işini bilen bi gaming firması yani.
Sosyal ağlarda paylaş

lan olm yazdım yazdım düzelttim anlayın işte yani demek istediğimi of allahım forum iyice dummy doldu ya. illa guide çekiceksin her yazdığının altına

hayret yorumu yazanda kaedeymiş. hiç beklemezdim kaede den böyle bi yorum. leb demeden 6 koldan konu anlatabilen bi insan. şaşırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır abi. 13 yaşında veletlerin kredi kartları ile riot satın alamayacaklarını bildikleri için internet kafelerde riot satabilme imkanı sundurduktan sonra gelen paraları cebe atmak yerine oyuncusuna daha iyi imkanlar sunsun. maksat fanboi mesajları atmaksa atalım olm sıkıntı yok benim için. oyunun grafiğinde bokunda püsüründe daha oynanabilicek bişi yokki? eklenicek mapi efekti osunu busunuda iyi yapsınlar artık altı üstü 3 koridor yukarıdan bakış çakma 3D hatta 2.5D bi oyun yani.

gerektiği kadarını çizsin sonra sabaha kadar sonaboob mu çiziyo evelynnboob mu çiziyo kendi bilir. Lagdan anamız ağlıyo, paramız heba oluyo diye geldik tr serverına hakikaten insanı kendi ülkesinden, ülkesinin gençliğinden, peşimizden gelen nesilden tiksindirttiler. nerde bi ilkokullu liseli görsem gözümde bi an o midde luxe karşı feedleyen fizz geliyo gözümün önüne üstüne süresim geliyo karşıdan karşıya geçerken kamiller.

şu ekstreyi falan yatırayımda ben kim demişti biri demişti 2x65 liralık rp basayım uzayım gideyim buralardan. lag mag çekerim ezilirim ama en azından medeniyetle oynarım.

EDİT: ABİ ALLAH BENİ KAHRETSİN. EA YAZAN ELLERİM KIRILSIN EDİTLİYORUM HEMEN
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

hayır abi. 13 yaşında veletlerin kredi kartları ile riot satın alamayacaklarını bildikleri için internet kafelerde riot satabilme imkanı sundurduktan sonra gelen paraları cebe atmak yerine oyuncusuna daha iyi imkanlar sunsun. maksat fanboi mesajları atmaksa atalım olm sıkıntı yok benim için. oyunun grafiğinde bokunda püsüründe daha oynanabilicek bişi yokki? eklenicek mapi efekti osunu busunuda iyi yapsınlar artık altı üstü 3 koridor yukarıdan bakış çakma 3D hatta 2.5D bi oyun yani.

gerektiği kadarını çizsin sonra sabaha kadar sonaboob mu çiziyo evelynnboob mu çiziyo kendi bilir. Lagdan anamız ağlıyo, paramız heba oluyo diye geldik tr serverına hakikaten insanı kendi ülkesinden, ülkesinin gençliğinden, peşimizden gelen nesilden tiksindirttiler. nerde bi ilkokullu liseli görsem gözümde bi an o midde luxe karşı feedleyen fizz geliyo gözümün önüne üstüne süresim geliyo karşıdan karşıya geçerken kamiller.

şu ekstreyi falan yatırayımda ben kim demişti biri demişti 2x65 liralık rp basayım uzayım gideyim buralardan. lag mag çekerim ezilirim ama en azından medeniyetle oynarım.

EDİT: ABİ ALLAH BENİ KAHRETSİN. EA YAZAN ELLERİM KIRILSIN EDİTLİYORUM HEMEN

o benim pampa fikrimi değiştiriyorum 3x çek varsa 4x çek ben senden alırım para oldukça tr fiyatına aksdoaskd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...