Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emre Aşık Beşiktaş'ta....

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Birinci Süper Futbol Ligi'nde 2002-2003 sezonunda şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş, Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Emre Aşık ile anlaştı.
Siyah-beyazlıların, milli futbolcu ile 3 yıllık sözleşme imzaladığı bildirildi.
Beşiktaş Futbol Takımı Menajeri Sinan Engin'in, Emre Aşık ile görüşerek, kesin anlaşmaya vardığı öğrenildi.
Emre'nin menajeri Ogan Tarhan da, milli futbolcunun siyah-beyazlı kulüp ile 3 yıllık sözleşme yaptığını açıkladı.
Galatasaray'da Lucescu ile çok başarılı sezon geçiren Emre Aşık, Fatih Terim'in kendisine sıcak bakmaması nedeniyle kadroda yer bulamamıştı.

http://www.milliyet.com.tr adresinden alınmıştır...[hline]There is only one way to come into this world , but so many ways to leave...
Sosyal ağlarda paylaş

kılım emreye
sevmiorum
istemiorum
isterse çok iyi top oynasın adam çirkef.[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 02 June 2003 17:46 tarihinde demiş ki:
3 ayda emre kopcak takımdan
galatasaray geri alcak[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği Başkanı

Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa -(At last)

bone beni saplar birliğine al bab !!!! ben bir sapım sapına kadar sapım[hline]Camelot Knight
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 02 June 2003 18:17 tarihinde demiş ki:
zaten lucescu'nun amacı küçük bir galatasaray kurmak beşiktaş'ın içinde ama kimse anlayamadı daha...

capone'yi falanda istiyordu o[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

ben farkındayım ve gayet memnunum
buyursun kursun .. capone victoria emre vedat bülent arif hepsi onun euah[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 02 June 2003 17:38 tarihinde demiş ki:
Vedat 1
Emre Aşık 2
Bülent 3
Mustafa Doğan 4[hline]icq numaram: 77103821 Büyükse ara! 3 bacaklı arıyorum... ateşli dakikalar için... yalnızca ikimiz arasında kalacak... en çok arayanımla buluşma şansımız var!

OHA,mustafa dogan deyınceye kadar oraya zagoyu ekleseydın be kardesım.Sonra mustafa deseydın.
Super transfer hll olsun bjk ye :)[hline]Simofle
Limonum
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 02 June 2003 19:08 tarihinde demiş ki:
Toraman'ı fener bıtırdı :)
Aynı sekılde servette oyle[hline]Simofle
Limonum
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

servet i bitrdimi oha
ibrahim ya gs de ya fb de bjk alsa gol yemezdik artk :p[hline]There is only one way to come into this world , but so many ways to leave...
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir bjkli olarak sevindim bu transfere en azından renk katar takıma sonuçta ünlü bir isim(milli takıma kadar yükselmiş) luce babanın mutlak bi bildiği vardır defens tank gibi oldu:

E.AŞIK - ZAGO - RONALDO - A.YILDIRIM[hline]Fenerbahcelilerin 55bin sosislisini kesip yemekle suçlanan ve aynı zamanda bjk'nin galibiyetine sevinen siyahlı beyazlı alacalı bulacalı sevimli ihtiyar mahlukat!!!
Sosyal ağlarda paylaş

konu sapmadan devam ettiriyim bari

emre aşık'ı fatih terim zaten istemiyorduki, o yüzden gitti
ahmet yıldırım'ıda sinan engin lucescu ilk geldiğinde galatasaray'a aramış 'lucescu seni oynatmaz bu takımda sevmiyor seni gel bize' demiş, ali dürüstte izin vermiş o yüzden gitmiş
lucescu'yuda galatasaray kovdu zaten
radu'yuda lucescu getirdi, lucescu götürdü
vs..[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...