Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uProxy by Google

paspatur

Öne çıkan mesajlar

(tu)(tu)

༼ つ ◕_◕ ༽つ GOOGLE ༼ つ◕_◕ ༽つ ༼ つ ◕_◕ ༽つ GOOGLE ༼ つ◕_◕ ༽つ
Sosyal ağlarda paylaş

Maalesef Google' nin bu tarz bir şey yapması Google'dan başka kimsenin işine yaramaz.
Ben devletten gizli takılacağım diye kullanacağım ama bir sıkıntı olduğunda devlet seni de kapatırım ver bilgileri dediğinde Google tıpış tıpış verecek zaten bir çok ülkede resmi olarak iş yapan bir firma olduğundan devlet ya da mahkeme kararına uyup vermek zorunda kalacak.. Hem de benim tüm bilgilerimi bana yararı olmayan bir servis karşılığında kullanacak. Tek taraflı bir alış veriş bu.
Sosyal ağlarda paylaş

ghaldszar said:

Maalesef Google' nin bu tarz bir şey yapması Google'dan başka kimsenin işine yaramaz.
Ben devletten gizli takılacağım diye kullanacağım ama bir sıkıntı olduğunda devlet seni de kapatırım ver bilgileri dediğinde Google tıpış tıpış verecek zaten bir çok ülkede resmi olarak iş yapan bir firma olduğundan devlet ya da mahkeme kararına uyup vermek zorunda kalacak.. Hem de benim tüm bilgilerimi bana yararı olmayan bir servis karşılığında kullanacak. Tek taraflı bir alış veriş bu.

he google'ı kapatabilirler de sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

bilgi verdiğinde yazıyorlar, diğer ülkeler için yazıp tr için hiç bir şey vermedik demezler öyle olsa

kaldırılan videolar youtube kurallarına aykırı. talebi hükümet yapmış olabilir, ama kişi de yapmış olabilir. kurallara aykırı olduktan sonra şikayetçinin kim olduğu hiç önemli değil.

bir de içerik kaldırmakla bilgi vermek farklı şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...