Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gözlerimde yaş...

capul

Öne çıkan mesajlar

Kalbimde sızı...

Yetti artık her akşam soundtrackleri dinlerken yüreğimin sızlaması arkadaş.. Şu oyunu nasıl batırdılar bitti gitti ya bildiğin...

Kaç zamandır ayda bir girer bakarım forumları kolaçan ederim hala bir ümit bi hype olur birşeyler olumlu yazı fln.. Hala buglar , ilgisiz kalmış oyun hala millet ağlıyor..

Arkadaşla ne oynayalım diye konuşuyoruz, dedim böyle AoC vardı efsane bayaa oynamıştım zamanında animasyonlar & atmosfer şahane, kafalar kollar havada uçuşuyor ; dedi ''o ne abi boşver knight online'' oynayalım... O an öldüm işte arkadaş...

Bi şans vardı abi şu ömrümde denk gelecek , buydu bilader tam hayalimdeki oyun herşey güzel, Helen Bokslenin de yaşadığı zamana denk gelmiş, artık ütopik mmo bu olacaktı , abuk subuk oyunların peşinden koşmıcaktık, bitcekti çilem..

Hep içimde vardı bigün dönecem ümidi işte bugün o gitti arkadaş.. soundtrack dinleyip screenshot bakacam en fazla o..

Bugün anladım arkadaş bu oyun patlamış...Bedduam seninle Funcom , belin doğrulmasın bi daha...
Sosyal ağlarda paylaş

Dayanamadım ben de kurdum dün akşam...

Kheshatta da biraz takılayım dedim ,paslanmışım arkadaş 5 seneden sonra..

Her gelen kesti geçti, zamanında millet kaçardı beni görünce şimdi ne hallere düştük vay be...

3 char açık bende hepsi FURYde.. Sharkahn(barb) , Hakeashar(hox) ve Aggronor(conq).

Şimdi üst baş dizmek için nereye gidilir ? Free de takılıp bakınmak mümkün mü yoksa kesin premium mu basacaz.. euro da fırladı 40tl olmuş aylık oyun, kira gibi resmen :P
Sosyal ağlarda paylaş

t1 farmlıyoduk, bi de black ring 3-4 boss kesiyoduk o zamanlar.. Oralardan ne geçtiyse elime onlar var..

Aslında bisürü mekan çıkmış şimdi, üstbaş dizmekten ziyade oraları görmek istiyorum açıkcası..

Ama sağlam bi çekirdek grup gerekir, 5-6 kişi..
Sosyal ağlarda paylaş

bi dolu mmorpg denedim ama aklım hala aoc de .bugüne kadar oynamaktan zevk aldığım iki char bearshaman,demon du.hele bearshamanla 4/5 mobun arasından nerdeyse full canla çıkma duygusu müthiş keyif verirdi.dönmek isterdim ama artık onca zaman monitör karşısında oturacak ne zamanım var ne de sabrım...ama isterdim.
Sosyal ağlarda paylaş

benim karakterlerim pvp serverı Fury de. dediğim gibi siz çekirdek kadro oluştursanız. bir de premium olsanız. 1 taş çatlasa 2 ayda üstünüzü dizerdik. son zindanlardan düşen epik zırhlar, silahlar raid zırhlarını aratmıyor. neredeyse full t4( oyun sonu raidi) dark templarım var. aranızdan 1 offguard (tercihen conqurer) 1 de healer (tercihen pom, ama farketmez) olsa biter durum. gerisi dps.
Sosyal ağlarda paylaş

capul said:

Kalbimde sızı...

Yetti artık her akşam soundtrackleri dinlerken yüreğimin sızlaması arkadaş.. Şu oyunu nasıl batırdılar bitti gitti ya bildiğin...
Bugün anladım arkadaş bu oyun patlamış...Bedduam seninle Funcom , belin doğrulmasın bi daha...

Valla yazık oldu ki nasıl hem de, bi bu bi LOTR Online
Sosyal ağlarda paylaş

Gelsem mi çıldıracağım, dayanamıyorum. TESO'yu da denedim eh ama yok, çevremde kimse oynamayacağım diyor.

Aklım hala CONAN'da. Arkadaş çok güzel yazmış. Daha bugün Helen ablamızın videosunu izledim. Saatler sonra buraya gelip baktım ne yapıyor Conan'cılar diye.

KingV geleyim mi? :.((((((((((
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...