Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hazir kart - ozgur kiz oglan olayi zcmis

unity100

Öne çıkan mesajlar

ne o oyle abi ya tabancali, irkcilik kalkmadan onceki guney afrika gizli servisi ajani kilikli herifler, dogru durust ingilizce konusamayan, aksaninin romen rus olmasindan mi yoksa o aksani taklit ededen bir turk olmasindan mi garip oldugu anlasilamayan bir kadin, yok i want that telephone hedesi, ozgur kizin pencereden ucmasi. scmislar imaja.

oyle ozgur kizla oglanin tatilde backpacka cikan univeriste ogrencisi ya da hayati icinden yasayan modern genc imajlari vardi adam gibi, herkese hitap ediyodu reklam milletin hosuna gidiyodu, simdi zcmislar imaja, artik tum genc kesim yerine van dam - ceki çen hayranlarina indirmisler kitleyi.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

ceki çen hayranı dediğin kitledenim
bana hitap etmio bu.
berbat.[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

olay şudur
hani bu ikisisenaryo gereği sevgili ya hah bunlar sağda solda birbirlerinin resmini videosunuçekmişler aradabu ajanların dalgası da çıkmış o resmi/video görüntüsünü yokj etmek için hababam peşlerinden koşacaklar bişzde oturup çıtır çekridek çitleterek izleyecez...[hline]Wasn't it fun? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

ceki çem'i ben de severim, güleyim mi ağlayayım mı bilemedim ekşın sahnelerine, yerli mafya dizileri gibi olmuş gerçi şaşmamak gerek..

eskiden de hiç sevmezdim ve hatta iğrenirdim, önceki imajı neyse özgür hedelerin şimdiki de farklı değil gözümde. yok tarkan şapka atıyordu yok bunlar havadan para kazanıyor da ödüyorlar tel faturalarını ve böyle gider..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

ne abartmasi ya. resmen tepetaklak dondurmusler olayi. inanilir, hayatin icinden olabilir, herkesin icine girebilecegi sirt cantasiyla gezen ozgur insan imajindan zort diye james bond filmine donusturmusler olayi. sor bakalim cevrene arkadasina akarabalarina kim bu gune kadar ajanlar tarafindan telefonu calinmak istenen birini gormus, ya da duymus. birak yasamayi.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 02 June 2003 16:48 tarihinde demiş ki:
ne abartmasi ya. resmen tepetaklak dondurmusler olayi. inanilir, hayatin icinden olabilir, herkesin icine girebilecegi sirt cantasiyla gezen ozgur insan imajindan zort diye james bond filmine donusturmusler olayi. sor bakalim cevrene arkadasina akarabalarina kim bu gune kadar ajanlar tarafindan telefonu calinmak istenen birini gormus, ya da duymus. birak yasamayi.[hline]www.mizzah.com

filmlerin gerçek hayattan alınması ne zamandan beri mecburi oldu?

belki çocuk bizim bilmediğimiz işler çeviriyor. Belki çocuk aslında fbi'da felan çalışıyor.

Benim hiç bir yakınım fbi'da çalışmadığı için onların yaşantıları hakkında hiçbir fikrim yok. Belki reklamdan daha atmasyon yaşıyorlardır?[hline]You want a piece of me, boy?
Sosyal ağlarda paylaş

valla bu bir film degil, bir reklam. amaci belli bir kitleyi hedefleyip etkileyerek onlara bir urunu sattirmak. bunun icin bu reklamin ilk cikisinda kullandiklari yol ozdeslestirme idi. yani urunu belli bir grubun yapmayi sevdigi seylerle ozdes gostererek reklame etmek. neydi kullanilan sey, ozgur yasam, serbest yasam, backpack travel. hedef kitle kimdi ? gencler, universite gencleri, calisan genc kesim.

onca zaman ozdeslestirme reklamlarini yayinladilar, belli olcude basarili da oldular. tam ozdeslestirmeleri oturuyorken simdi birden reklami james bond olayina dondurduler. simdi ilk ozdeslestirme uctu gitti. ben daha bu gune kadar evinde telefonu icin rehin alinip biri de pencereden atlayan universite ogrencisi, genc, ne duydum ne gordum. dolayisiyla bu ajan romenler ozgur genc kaciriyor, ozgur kiz pencereden ucuyor olayini kendisiyle ozdeslestirebilecek genc de oldugunu zannetmiyorum. ha yok mudur mafyaya bulasmis hedesi hodosu olan. vardir. kac tanedir ? bir milyon kiside 1000 tane.

dogru filmler istenilen sekilde yapilabilir. reklamlar da istenilen sekilde yapilabilir. demokrasi var. ama bu bu filmlerin ve reklamlarin hedeflenen kitleye istenen etkiyi yapmasini garantilemez. hazir hede reklaminin bu rota degisimi reklamin basarisini olumsuz etkileyecek, hakkinda iyi konusulan, muzikleri dillerde dolasan basarili bir reklam olmaktan, kisiler arasinda eglence icin konusulan reklamlar statusune sokacaktir. bonuskart mesela. oldu olacak bir de bonus ajan koysalarmis tam rota degisikligi olurmus ehehe.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Reklamı filan boşverdimde bir insan nasıl giderde öyle bakar O kadının telefonu öaldırdıktan sonraki bakışı nedirya uyuz oluyom püf.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 03 June 2003 09:25 tarihinde demiş ki:
said:
unity100, 02 June 2003 16:48 tarihinde demiş ki:

filmlerin gerçek hayattan alınması ne zamandan beri mecburi oldu?

belki çocuk bizim bilmediğimiz işler çeviriyor. Belki çocuk aslında fbi'da felan çalışıyor.

Benim hiç bir yakınım fbi'da çalışmadığı için onların yaşantıları hakkında hiçbir fikrim yok. Belki reklamdan daha atmasyon yaşıyorlardır?[hline]You want a piece of me, boy?

Valla türk FBI ajanı bulursan bana bir telefon çak allahını seversen çok merak ettim nasıl kabul ediyorlar...
Onu bırak tamamen amacından sapmış reklam. Eski halini de sevmezdim ancak bir noktada ÖZENTİ DEĞİLDİ, orasını az çok severdim. Ne bu böyle Matrix çıktı ya hemen i want that telephone falan, hem amerika mı burası evelallah rus mafyası yok bir şey yok, niye ingilizce konuşuyor ki madem türkçe alt yazı koyacaksınız rusça konuşsun alala :P
Ne bilim ben uyuz oldum şahsen.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...