Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K.o.t.O.R 2 - Sith Lords Geliyooor!

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

• 6 ay sonra ...
XBOX için geldi bile, ve daha 2 ay var bilgisayar için.

Bu oyun xbox aldırır adama :([signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ilk oyunu 2 kere bitirdim sw trilogy izlememle.adam oyunun sonunda katliam olmuştu.hele oyunun sonunda revan ın kendi zırhını giydikten sonra film koptu.eğer almıyorsanız rakatan ların gezegene gitmeden yavindeki rodian dan 2 adet ls kristalini alın[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Sosyal ağlarda paylaş

Direk jedi olarak baslayacaksak iyi de bence star wars dunyasının tadı jedi olmadan daha iyi ama, jedi olmadan once ilk oyunu daha cok sevmistim nedense. Neyse insallah guzel bisi yapmıslardır herkesin soyledigi gibi de geldiginde basında kalkmayız =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sparkcaster, 23 Aralık 2004 22:47 tarihinde demiş ki:
valla ilk oyunu 2 kere bitirdim sw trilogy izlememle.adam oyunun sonunda katliam olmuştu.hele oyunun sonunda revan ın kendi zırhını giydikten sonra film koptu.eğer almıyorsanız rakatan ların gezegene gitmeden yavindeki rodian dan 2 adet ls kristalini alın

Yuhens, Revan'ın robe u nerden buldun? Ben lightside için queldrama mı öyle bi robe buldum o da haliyle lightta oynarken işime yaradı.
3 defa bitirdim, 2 si darktı ve o robe u bulamadım ben ya ühü
nerdeydi?[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

hmmrz

revan ın robe u star forge un içinde buluyoruz.bilgisayarların olduğu bir oda var orda konsola girip 25 comp.spike a robe üretiyorsunuz.dark için 1 life regenerate +4 str 5 küsür armor veren robe light için +2 force regenerate +5 wisdom veren robe çıkıyor.
dark taki karakter
28 12 10 10 16 14
main hand +35 15-53 (saber 5-36 19-20 2x +7 attack bonus)
off hand +34 16-44 (saber 6-29 19-20 2x +2d12 massive critical +2d12 to dark side )
kafada genoheradan visor immunue to critical implant.malak ı hiç zorlanmadan doğruyor
master critical ile 80-90 vurabiliyor
oyunu full bitirdim sanırım

[spo1=bastila ile ilgili quest]bastilanın annesini bile buldum[/spo][signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Sosyal ağlarda paylaş

Vay anasını =) Naptı peki?[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...