Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şike Soruşturması 8 :YARGITAY GÜM GÜM GÜM

unity

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

Azizin avukatı Star habere çıktı, başkan teslim olmayacak yurtdışında falan dedi, galiba yeniden yargılanma falan bekleyecek dışarıda.

MAA gelcekse kendi yönetimiylen gelmeli, öyle saçma şey olmaz yönetim başkasının falan.

Hahaha firar mi etmis baskan
Sosyal ağlarda paylaş

AKP koydu zaten bu yönetimi elleriyle. 58in değişikliğini de RTE sipariş etti zaten.

Ben Aziz'den bi AKP patlaması umuyorum. Gene "sandığa formalarımızla gideceğiz, kime oy vereceğimizi kimse bilemez ama kime oy vermeyeceğimiz çok net" türünden kalkışma çok hareketlendirir futbol ve siyaset arenasını. Çarşı da destek verir, GS taraftar grupları bölünür falan, güzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

fener kim abi kim fenere niye komplo kursun

Stad ve yanındaki lise arazisi artı eski Salı pazarının olduğu alana avm yapma peşinde akp, Aziz burayı verip başka yerde allahın dağında stad verilmesine yanaşmıyor ve bundan dolayı bu davanın özenle hazırlandığı tahmin ediliyor.
Ayrıca neredeyse 20m insana hitap eden bir sivil toplum örgütünün başına kendi istedikleri adamı oturtmak istiyorlar, bunlar yeterli nedenler.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

fener kim abi kim fenere niye komplo kursun

Ya şunu anlayamıyo adamlar ahaha.

Lan adamlar orda koskoca ülkeyi sen yöneticen ben yöneticem davasına girmiş, emniyet müdürü değişmeyen il kalmadı. Silah dolu tır fln kayboluyo. MIT ile emniyet birbirine girmiş.

FENER NE ABİ BU KADAR KARIŞIK GÜNDEMİN İÇİNDE?

Kim fenerbahçeyi küme düşürmek için çaba sarfetsin. Sponsoru ülker olan takımdan bahsediyoruz bide.

Hayır illa ceza verecek olsalar beşiktaş aklanmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...