Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigaraya nasil basladiniz?

THARKAS

Öne çıkan mesajlar

said:
Asteroth, 29 May 2003 22:17 tarihinde demiş ki:
Olm cinsel tecrübelerinizden bahsetmeyin şurda kıl oluyorum yaw[hline]What the hell are you looking down here for?

Ilk gırdıgın cınsel ılıskı cokmu kotuydu :)
Bırı benı tuttttsunnnnn[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

hiçkimse sigaraya bilinçli bir şekilde başlamaz.
sebebi ya bir sıkıntıdır, ya özentidir, ya meraktır, yada ısrardır.
tabii her insanın sıkıntılı geçirdiği dönemler vardır. herkes bunalıma girer; ama bünyesi kuvvetsiz olanlar, kendine hakim olamayanlar genelde bu bunalım döneminde yenik düşerek başlarlar sigaraya.. hakim olabilenlerse...
[hline]
benim sigaraya başlayışım 3sene önce yazlıktaki birkaç arkadaşımın ısrarı üzerine oldu. ilk dal'ı içtiğimde biran ölüyorum zannettim. gözlerim döndü, zor nefes alıyordum. sonra yavaş yavaş kendime geldim. o günden sonra lanet etmiştim daha azıma almayacağıma dair. ama bu ünv. stresi ve benim bianlık boşluğuma gelerek sigarayı yakmam şuan'a kadar içmeme neden oldu. binevi bağımlılıkta diyebilirsiniz.
Bırakmayı denemedim mi?
yaklaşık 1,5-2 ay hiç içmedim. ama artık çatlayacaktım. sonra birgün markete girdiğimde resmen "beni al beni al" diolardı:) bende kıramadım ehu.
ama ünv. sınavından sonra daha içmemek üzere bırakacağım.
hırs yaptım ;)

Size bi abi tavsiyesi; sigarayı merak eden varsa içinizde kattiyen denemesin. arkadaş ortamınızda da ısrar eden yada "yak bir sigara" diyenler olursa, gerekirse benim yaptığım gibi ortamınızı bile değişin. çünkü bu sizin hayatınız. kısaltmak yada uzatmak sizin elinizde. tabii; " amann zaten ölümlü dünya, he 1yıl az yaşamışım he çok " die düşünüosanız o başka.

SİGARA SAĞLIĞA ZARARLIDIR ;)

PS: Kusura bakmayın arkadaşlar kendimi kaptırdım birden sigarayla ilgili bir topic görünce. Nerden girdim nerden çıktım konuya.. daldım gidiom:).. ehehh

[Bu mesaj ShekiLChoCuq tarafından 30 May 2003 19:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Özenmek ile özenti olmak arasında fark vardır. İnsan yaptığı şeylerin %99,9.. unu özenerek yapar diyebiliriz.

Ben de tiskinirdim sigaradan. Sonra bi arkadaş al lan iç bak nası öksürcen haha dedi. Ben de gaza gelip öksürmem oolum ben dedim. İçiş o içiş.

Bu arada öksürmedim o ayrı konu.[hline]Ben akıllıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Başlamadım, başlamıycam, başlayanlarıda kınıyorum.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

ben arkadaş kurbanı oldum.

tam 17 yıl önce, 15-16 yaşlarındayken sigara içen bir arkadaşın annesini gelirken görmesiyle başladı herşey.

-ula ula al lan şunu içermiş gibi yap...
-ne???

geçmiş olsun :)[hline]eski bir çin atasözü der ki:
chonk sonk tung, chenk.

[Bu mesaj Sufi tarafından 31 May 2003 00:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...