Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ebook Reader #2

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

çoook eski bir konumuz var Zed'in. 17 senelik filan. quest olarak onu bulmayı veriyorum sana, ödül olarak sorduğun sorunun cevabını öğreneceksin. o zaman açık olan bölümleri araştırıp nerede olabileceğini düşünerek başla.

linki var da başlıuğı bulamadım dfg
http://www.paticik.com/forum/view.php?id=9769
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

Selam,

Büyük oğlum için çizgiromanlarını okuma işini ipad mini 2 ile çözdük ama iş kitap olunca gözü fazla yoruyor. Kindle daha iyi bir işlemciye sahip ama onun dışında Kobo dövüyor gibi gördüğüm kadarıyla. Sonuçta 40 takla atıp internetten çektiğim kitapları yükleme ile uğraşmak da istemiyorum; ayrıca geniş format desteği de var.

Bir tek ekran boyutu noktasında kararsızım. Çocuk kitaplarının sayfa formatı biraz daha büyük oluyor. Ayrıca arada çizimler ve resimler de olabiliyor. 6" küçük kalabilir mi? Forma gibi daha büyük ekranlı modelleri kovalamak gerekir mi? Kindle ve kobo haricinde kaliteli alternatif yok mu?

Saygılar.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

Amazon Türkiye'ye girdiğinden beri "acaba gelir mi" diye Kindle için bekledim. Malum yurt dışından da göndermiyor Amazon Türkiye'ye. En son Kobo Clara HD almaya karar verdim. Karar verdiğimin ertesi günü D&R ve Idefix stoklarında bitti. Ebay'den astarı yüzünden pahalıya geliyor gibi. Nereden alınır bu meretler? Başka model önerilerine de açığım. İngilizce kitap okumak için alacağım zaten, yerli içerik çeşitliliği vs. önemli değil.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

Paperwhite 4 aldırdım arkadaşa. Umarım pişman olmam . Tek üzüntüm ComfortLight olmaması 

Pw4   calibre ile düzgün çalışıyor mu ?   Epub  atabiliyormuyuz içine

kobo clare hd d&r'da  online satiş yok bu arada satıştan kalktı saniyorum bende

Masticore tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 03.06.2019 at 11:35, paramecium dedi ki:

Selam,

Büyük oğlum için çizgiromanlarını okuma işini ipad mini 2 ile çözdük ama iş kitap olunca gözü fazla yoruyor. Kindle daha iyi bir işlemciye sahip ama onun dışında Kobo dövüyor gibi gördüğüm kadarıyla. Sonuçta 40 takla atıp internetten çektiğim kitapları yükleme ile uğraşmak da istemiyorum; ayrıca geniş format desteği de var.

Bir tek ekran boyutu noktasında kararsızım. Çocuk kitaplarının sayfa formatı biraz daha büyük oluyor. Ayrıca arada çizimler ve resimler de olabiliyor. 6" küçük kalabilir mi? Forma gibi daha büyük ekranlı modelleri kovalamak gerekir mi? Kindle ve kobo haricinde kaliteli alternatif yok mu?

Saygılar.

cizim resim yalan hocam ebook reader da. yani oyle 40 sayfada bir gostermelik bisi olucaksa okey de diagram bakicam workflow bakicam diyorsan gogo tablet.

kobo var bende glo hd sanirim (neyi hd ise artik sdf) memnunum baya, sarj olsun hiz olsun customization olsun guzel alet.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

kobo glo hd var. kindle ve kobo bütün modeller o dediğin özellikleri iyi seviyede sağlıyor zaten. ebook readerı arşivcilik seviyesinde kullanınca arayüz önemli. istediğin gibi kategorilendirip taglayabilmek, istediğin kitaba kolay ulaşabilmek, kullanışlı şekilde not alabilmek altını çizebilmek bunları kolayca yedeklemek önemli. sadece roman okumuyor bir sürü tarih kitabı var mesela arşivde bir terimi aratınca hepsinin içinde arayıp sonuçları göstermesi felan önemli hep.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 27.09.2019 at 12:01, Luriel dedi ki:

Bu sıralar bi tane almayı düşünüyorum biraz baktım ama karışık geldi. Şu andaki en alınası cihaz hangisi?

Ben de soruyorum bunu. Kindle paperwhite 4 satıyorlar 1049 TL'ye, elim gidiyor 2 gündür ama çok kararsızım.

https://urun.n11.com/e-kitap-okuyucu/yeni-kindle-paperwhite-4-8gb-suya-dayanikli-ayni-gun-kargo-P51354276

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...