Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima Online Hype #4

toggie

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

bos vendor nasıl gorunuyor? uzerinde oyuncu nicki yazmadıgı zaman alabiliyoz mu vendor'u? 1 haftadır gezip duruyorum yok arkadas bulamadım yahu.

brit 2. bankın orası
nujelm
moonglow
minoc maden ve guney tarafı
vesper kuzey kopruden cıkınca sag taraftakiler
yew bankanın yanı

baska var mı bakmam gereken yer? vesper'ın guneyine koymuslar cadırları ama vendor yok daha. orayı bekliyorum heyecanla.

baska yer var mı vendor icin, bi cevap verin hele.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

toggie said:

bos vendor nasıl gorunuyor? uzerinde oyuncu nicki yazmadıgı zaman alabiliyoz mu vendor'u? 1 haftadır gezip duruyorum yok arkadas bulamadım yahu.

brit 2. bankın orası
nujelm
moonglow
minoc maden ve guney tarafı
vesper kuzey kopruden cıkınca sag taraftakiler
yew bankanın yanı

baska var mı bakmam gereken yer? vesper'ın guneyine koymuslar cadırları ama vendor yok daha. orayı bekliyorum heyecanla.

baska yer var mı vendor icin, bi cevap verin hele.

aynı şekilde bende arıyorum boşa arama hepsi dolu saydıkların dışında yeni bir yerde yok.. Eklemedikleri sürece uzun süre vendorsuz kalmaya devam edeceğiz o yüzden oyuna girmiyorum zaten karakterlerde tamam artık kastım hepsini. Vendor eklenene kadar girmemek daha yerinde ticaret namına hiçbir şey yapılamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Lithran said:

Sw archery charda bowcraft ne alaka bilader nasıl bir fantazi dünyanız var .Bowu craft üretir.Sen gidip wariora bowcraftmı kastın yoksa dfhgdghfg

Anatomy 90 olursa bonusları daha az vurursun.Mesela 90 iken 25 de 1 vuruyorsan bonusu ,100 lediğinde 17 de 1 vurursun kenk

şöyle. aslında afk killer karakter olacaktı o. sonra madem ph var kasayım dedim yanına kastım sw vs sasakldja
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

çünkü ta üst kattaki balkon kapısı yüzünden bahçeye bir şey sabitleyemiyosun. veya alt kattaki kapı yüzünden üst kata yatak koyamıyosun. çözümü de böyle bulmuşlar harika... işte kapıyı veriyosun geri gelmiyo falan sdfjknskvlnhsd

ahahahahaahahah nebula stayla
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...