Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müzik grubu için fotograf çekebilecek biri aranıyor (yarı profosyonel)

sehzade

Öne çıkan mesajlar

yav said:

ben röportaj başına 80 kağıt alıyodum ayda 2 kere denk geliyordu yıllık baza vurduğumuzda, olduğu gün de maksimum 2-3 saatimi alıyordu üstüne afiyet güzel bir de röportaj dinlemiş oluyodum zaman zaman (mete çubukçu, mücella yapıcı, tolga özkalfa kariyerimin altın noktaları mesela sdf)

çatlayın patlayın cahiller sdfsf

istanbul'da olsaydım müziğinizi de beğenseydim yardımcı olurdum ama maalesef şimdi uzaklardayım.

ben öldüm lan aahhahahahhahdsfdsf
Sosyal ağlarda paylaş

ya adamın istediği şey arka plan ölsün tipler enstrümanlar net çıksın bundan ibaret

fotoğrafla uğraşan insanlarda böyle bir durum var maalesef, çok fazla derinlikli bir konu da olsa çoğu konuda bu kadar derin bir şeye hiç gerek olmamasına rağmen çok şey bildiğini ve bu işin ne kadar zor olduğunu karşı tarafa belletmek adına incik cincikten söz edilmeye başlanır, elini verisin kolunu kaptırırsın

donanım forumlarına bi bakın kafayı yersiniz, sonu da yok o sonsuz fonların, paraflaşların yoksa yani o sidiğin daha yolu çok.

barzo mühendis diye ben de çıkışcaktım demin ama neticede haklı adam ehueh
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Küçük görmekle alakası yok.

Mühendissen vs. demişsin.

Bir mühendis olarak fren balatası isteyen müşteriye, disk + kaliper + balata üretip fiyat vermek bu.

Adam bariz fotoğraf kulubüne giden üniversite öğrencisinden yardım istemiş. Olay bu.

ben de diyorum ki, dış mekan çekimi kimse yapmaz böyle bir iş için. kriterleri yazdım, anlattım detaylıca. bir önceki sayfadan oku.

mühenddissin evet, ben bu işin asistanlığını yapabildim ancak baya geniş teknik bilgiyle. hani ne istediğine bakar daha çok ama, teknik olarak mümkünatı düşük diyorum...

1

http://1.bp.blogspot.com/--oPIwGvrpLs/UIPm7QsSWrI/AAAAAAAAAVw/481eLGZl9_g/s1600/tumblr_mbtsd8yLVX1qgpliao1_500.jpg

http://cargocollective.com/keremtuten/following/images
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Ya müsait olsam gelir beleşe çekerdim raw olarak sonra da LR ile elden geldiğince oynardım ama kabiliyet (çekim ve işleme) konusunda sonradan kafanızı taşa vurma ihtimaliniz de var :P

Işık dert değil, kısa/uzun farlarla desteklerdim :D

Bu iş, hobisi fotoğrafçılık olup, xp kazanacak quest bekleyen kişilere göre :)

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
1-2 yildir fotograf ceken ve hobi olarak yapan birisine cektirin. hem portfolyosu gelisir hem yiyecek/icecek parasi cikar ufaktan hem de eglenceli bir gun gecirirsiniz.

100 liraya bla bla yapilmaz diye yorum yapanlar da bir zahmet uzaklassin. trollemekten baska bir boka yaramiyor afedersiniz mesajiniz. hele ki konu ile alakadar olmayan tiplerin sirf nerede birisi is onerip para veriyorsa oraya gidip 100 tl den bibok olmaz, 250 tl ye gotumu oynatmam diye mesaj atmasi hakikaten bayik.
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

1-2 yildir fotograf ceken ve hobi olarak yapan birisine cektirin. hem portfolyosu gelisir hem yiyecek/icecek parasi cikar ufaktan hem de eglenceli bir gun gecirirsiniz.

100 liraya bla bla yapilmaz diye yorum yapanlar da bir zahmet uzaklassin. trollemekten baska bir boka yaramiyor afedersiniz mesajiniz. hele ki konu ile alakadar olmayan tiplerin sirf nerede birisi is onerip para veriyorsa oraya gidip 100 tl den bibok olmaz, 250 tl ye gotumu oynatmam diye mesaj atmasi hakikaten bayik.

şu tavrı forumun her bölümünde göstermediğiniz için şuan burada bu yaşanıyor.

kişisel'e topic açan kız arkadaşıyla sorun yaşayan adamı trolleyen adamla, donanım'a donanım sorunu yazan adamı trolleyende buradakiyle aynı kefededir. burada işin içine ücret giriyor diye ayrı tutmak ne kadar etik bunun kararını bu yorumumu okuyanlar versin.

eğer burada olandan rahatsız olduysan hatanın tamamı burada kızdığın adamlarda değil forumdaki bu kemikleşmiş troll akımına bu güne kadar göz yuman bütün yönetim kadrosundadır.

özetlemem gerekirse; sonunda işin ucu senin mesleğine (ya da aynı derecede önemsediğin hobine) uzandı diye burada sinirlenip tepki göstermen ikiyüzlüce bir davranış.

ben yönetim biçiminizde hata olduğunu her zaman düşündüm ve söylemekten de çekinmedim, "en ufak yamuğunda banlanacaklar listenizin" başında olduğumu bilmeme rağmen de bunu söylemekten kendimi alıkoymadım, sonuçlarına da katlanmaya hazırım.

hepinize iyi forumlar.
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

keslan.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

sehzade said:

Merhaba arkadaslar , müzik grubum için fotograf cekimi yapmamız lazım , bu cumartesi günü müsait olan kendine güvenen arkadaslar benimle iletişime geçebilir , cok iyi olmanıza gerek yok lakin profosyonele yakın bir iş cıkarsa güzel olur .

yol vs sorun etmeyin arabayla gidicez mekanlara ,

nerede cekileceegimiz henüz tam belli degil lakin kafamda 4-5 yer var , dedigim gibi ulasımı sorun etmeyin .

düzeltme :
uygun ücret verilecektir taabi

Benim bi arkadaş var, tam dediğiniz işi yapıyor. Bir sürü grubun fotolarını falan çekti önceden, hala da çalışıyor bu konuda. http://www.flickr.com/photos/muratkahvecioglu Çok para isteyeceğini sanmam, bi haberleşin derim.

http://twitter.com/olaybudur
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

DynamicK said:

şu tavrı forumun her bölümünde göstermediğiniz için şuan burada bu yaşanıyor.

kişisel'e topic açan kız arkadaşıyla sorun yaşayan adamı trolleyen adamla, donanım'a donanım sorunu yazan adamı trolleyende buradakiyle aynı kefededir. burada işin içine ücret giriyor diye ayrı tutmak ne kadar etik bunun kararını bu yorumumu okuyanlar versin.

eğer burada olandan rahatsız olduysan hatanın tamamı burada kızdığın adamlarda değil forumdaki bu kemikleşmiş troll akımına bu güne kadar göz yuman bütün yönetim kadrosundadır.

özetlemem gerekirse; sonunda işin ucu senin mesleğine (ya da aynı derecede önemsediğin hobine) uzandı diye burada sinirlenip tepki göstermen ikiyüzlüce bir davranış.

ben yönetim biçiminizde hata olduğunu her zaman düşündüm ve söylemekten de çekinmedim, "en ufak yamuğunda banlanacaklar listenizin" başında olduğumu bilmeme rağmen de bunu söylemekten kendimi alıkoymadım, sonuçlarına da katlanmaya hazırım.

hepinize iyi forumlar.

uzun zamandır bakmadım konuya , ikinizde sagoln Allah razı olsun , patiickde bahsettiginiz türden troll cok ama sizin gibi insanlar da oldugunu bildigim için bakmayı sürdürüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

sehzade said:

Merhaba arkadaslar , müzik grubum için fotograf cekimi yapmamız lazım , bu cumartesi günü müsait olan kendine güvenen arkadaslar benimle iletişime geçebilir , cok iyi olmanıza gerek yok lakin profosyonele yakın bir iş cıkarsa güzel olur .

nerede cekileceegimiz henüz tam belli degil lakin kafamda 4-5 yer var , dedigim gibi ulasımı sorun etmeyin .

düzeltme :

Benim bi arkadaş var, tam dediğiniz işi yapıyor. Bir sürü grubun fotolarını falan çekti önceden, hala da çalışıyor bu konuda. http://www.flickr.com/photos/muratkahvecioglu Çok para isteyeceğini sanmam, bi haberleşin derim.

sagolun cok isime yarar , lakin face hesabı varmı arkadasın twitter kullanmıyorum da nasıl ulasabiliriz
Sosyal ağlarda paylaş

ÖM attım.

sehzade said:

"roket adam" said:

sehzade said:

düzeltme :

sagolun cok isime yarar , lakin face hesabı varmı arkadasın twitter kullanmıyorum da nasıl ulasabiliriz
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

senko said:

fakir diye fotoğraf çektiremiyecekler mi :(

Aynen bu.

Goering'in dedikleri de dogrudur, lakin isin endustriyel kismi o. Burada ki istek yari amator...O butceler, formula arabasi ile ara sokaklarda gezmeye calismak gibi alakasiz.

Her ise illa lazerfuzyon ubermega ekipman sart degil neticede, ne yapacagini bilen adama 1 kamera yeter de artar.

Istanbulda olsam, zamanda olsa belese bile yapardim belki hehe..ileride konser falan olursa isim yazdirip odesirdik.

Muzik iyidir ya...tarzinizida belirtseydin :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...