Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OGS vs HGS

Deacon

Öne çıkan mesajlar

otobanda kac kere hgs yi ilk giris gisesine okumadigi icin son cikista tam ucret utulendim. kafasina gore bir okuyor bir okumuyor. cama takmasi dert, sokmesi daha bir dert. pozisyonu kotu ondan okumuyor zannedip uc tane tarumar ettim su ana kadar.

OGS nin canini seveyim. onun da vardi boyle dertleri ama devede kulak kaliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

gişelerden hızlı geçmek pek akıl karı iş değil kusura bakmayın. çoğu gişenin yolu rezalet. çukur içinde , asfaltın anasını ağlamış vaziyette. 30/40km/h yavaşla geç normal şekilde nedir yani. size kaybettireceği birkaç saniye. duvardan arabanızla beraber cesedizini kazımaları daha uzun.
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası benim hızlı geçmekten kastım 80-90 civarı(normalde gittiğim hızlarda bu civarda zaten acelem yoksa). bunu da yakıt tasarrufunu ve balataların gereksiz aşınması olarak düşündüğümden böyle yapıyorum. yola da her zaman herhangi bişeyin atlama olasılığı var bana göre o yüzden bu olasılığı göz önünde bulundurularak araba kullanılmalı her zaman. tabiki ogs veya hgsden geçerkende bu faktörü çok daha dikkatli gözetiyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

Motorda hgs'yi ideal yere yapıştırmışım, her türlü hızda tüm geçişlerde okuyor.

Nasıl tırt birşeyse öncesinde kart varken, kartı elimde gösteriyordum, 30'la geçiyordum, okumuyordu. Direkt tarif edildiği gibi aynı açıda ortada duracak şekilde yapıştırmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • Genel Yönetici

Sanırım 10 yıldan uzun bir süredir kullandığım OGS ömrünü doldurdu. Geçen 3. köprü yoluna giriş ve çıkışta okumadı. İş Bankası'ndan almıştık, internette pek bir bakındım ama göremedim. OGS'lerde pil değişimi yapılabiliyor mu?

Sosyal ağlarda paylaş

On 08.01.2014 at 19:52, Redogski dedi ki:

açıkçası benim hızlı geçmekten kastım 80-90 civarı(normalde gittiğim hızlarda bu civarda zaten acelem yoksa). bunu da yakıt tasarrufunu ve balataların gereksiz aşınması olarak düşündüğümden böyle yapıyorum. yola da her zaman herhangi bişeyin atlama olasılığı var bana göre o yüzden bu olasılığı göz önünde bulundurularak araba kullanılmalı her zaman. tabiki ogs veya hgsden geçerkende bu faktörü çok daha dikkatli gözetiyor insan.

Yav 5 sene olmuş ama gişelerden 80-90 ile mi geçiyormuş bu arkadaş gerçekten? E oha?

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
On 22.10.2019 at 23:12, orc_lord dedi ki:

Sanırım 10 yıldan uzun bir süredir kullandığım OGS ömrünü doldurdu. Geçen 3. köprü yoluna giriş ve çıkışta okumadı. İş Bankası'ndan almıştık, internette pek bir bakındım ama göremedim. OGS'lerde pil değişimi yapılabiliyor mu?

yapiliyor ama subeye gotur, yeni cihaz versinler. yeniler hem daha ufak. pil omru daha mi uzun onu bilemiyorum ama.

Sosyal ağlarda paylaş

Izmir otobaninda hgs denemesi yapip gişede kalan daha çok oluyor, ogs kullanan zaten az olduğu için bayramda vs daha hızlı geçiyorsun, boş oluyor ogs gişeleri. Onun dışında hiç bir farki yok. 

Hgs okumuyor full ucret ödüyorum denmiş, okumayıp hiç odemediginiz de oluyor sonucta ama hatali odemelere sonra topluca itiraz edebilirsiniz isterseniz

xaty tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...