Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IPY3 - UoForever-VeteranUo

Wolas

Öne çıkan mesajlar

şu yaptığınız gerçekten ayıp abi.

orada ciddi ciddi oynayan adamlar var. haftayı devirmiş cuma günü mis gibi uo oynayım diye giriyor sizin yüzünüzde kapalı olan bir serverla karşılaşıyor. millet emek vermiş, vakit vermiş iyi kötü, adamlar para harcamış...amaan neyse ne yapıyorsanız yapın yada kime laf anlatıyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

paparnoz said:

Fransuxa said:

biz ezilenin yanındayız. bunca yıldır edit bir kamyon account ile oynadım hangi char edit hangisi değil şak diye çözebiliyorum en azındna bankasından. bizi robin hood gibi düşünün zenginden alıp fakire vericez. çantasında üst üste 59 tane 1m lik check olan adam edittir abi. bunu alıcaz fakire fukaraya dağıtıcaz. bi nevi watchful protector olayı. kimsenin emeğinde gözümüz yok. bir tane iteme dokunmadım. vicdan yaptırtmayın yani insanlara. üst üste bi kasadan 4 tane torba içinde m lerce para çıkınca e kusura bakmayında amoğagoruz bülentbaşgaan laylaylaylay diye yardırrım asdfkjh

ahahaha abi runuo bilmiyorsun birde bu muhabbetten editli diyorsun adamlar yüz tane account açıp günlerce easyuo ile makro da takılıyor normal o para. Baştan söyledim Veteran'a girmeyin berbattır diye vaktinize yazık oldu neyse ki somon imdadınıza yetişti de bir nebze olsun neşe buldunuz. Onların emin ol hiçbiri edit değil zaten o kadar m para yapmak için edite ihtiyaç yok easyuo var kapı gibi açıyorsun her şeyi kasıyor.

olsun. biz halkın yanındayız.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

şu yaptığınız gerçekten ayıp abi.

orada ciddi ciddi oynayan adamlar var. haftayı devirmiş cuma günü mis gibi uo oynayım diye giriyor sizin yüzünüzde kapalı olan bir serverla karşılaşıyor. millet emek vermiş, vakit vermiş iyi kötü, adamlar para harcamış...amaan neyse ne yapıyorsanız yapın yada kime laf anlatıyorsam.

http://www.youtube.com/watch?v=PluhjSF1qfU
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Yok ben owner'ı kastettim, server'ı hızlı açabilmesi adına böyle böyle yapsın diye.

herkes adam gibi kullandığı e-mail ile kayıt olsaydı yapardı o dediğini de millet 1 tane email sıkıp 10 tane account almış. verify sistemi kullanmamanın sıkıntıları sdf
Sosyal ağlarda paylaş

lan olm kimseye bişi yaptıgımız yok forumlarda yardırmışlar yok totemimizi çalarlarsa nolur yok ejdadımıza söverlerse nolur. adamların kendi ownerı bu işi kendi haliyle çözüp "beyler sunucuda bi problem çıktı herkes bi şifresini güncellesin" demek varken "AGA BURDA BİZİ HEKLEMİŞLER GİRİN BAKIN KAPIYORUM SERVERI HABERİNİZ OLSUN" yazan bi adam yani. lan tamam yapmıyoruz bişi of. değiştirin şifrelerinizi hadi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...