Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Wars alacagim ama

GERGE

Öne çıkan mesajlar

:D

oyun ölü felan değil o konuda şüphen olmasın. Ben bir türk guildindeyim, dün akşam baktığımda adamlarda 20 den fazla online vardı. Şuan baktım 26 kişi online mış.

Haritanın bazı yerlerinde birşeylere bakmaya gitmiştim. Kalabalıktı haritalar.

twitch de biraz zaman geçirebilirsen, mekanların pek boş olmadığını görürsün. Twitch de pek izlenmediği izlenimine kapılma. izleyecek bir halt yok çünkü :P. Herkes kendi oyununa bakıyor.

Birçok insanın oyunu 10 gününde bırakma nedeni "content" adı altında eşitlik sevmemeleri idi. Neymiş efendim, kasacak item yokmuş. Oyunda kozmetik kasıyorlarmış. Kozmetik dps farkı yaratmıyormuş.
Şimdi böyle ağlayanlar için biraz daha zor setler, silahlar koydular. Fakat yine tabiki zaman içerisinde yapılıyor.

World pvp, pve kısmı için illaki arkadaş bulursun. Hatta kafa dengi adamlar bulursun. Problem turnuvalar. O mod için iyi olmak gerekiyorki bir grubun içine girebilesin.

Oyunu bildiğini iddia edip, eline yüzüne bulaştıran çok insan var. Neymiş efendim 20 skille yakın varmış. Azmış bunlar. Dotada 4 skille oynuyorsun. Buradaki 20 skilli beğenmiyorsun :D.
Böyle atıp tutanlarla duel yaptığında, tam can ile öldürürken anlarsın ne demek istediğimi. Rast gele "dodge" atanlardan, nerede interupt yapacağını bilmeyenlerine, sırf cd yakmak için silah değiştirenlerine kadar çeşit çeşit...

Böyle övüyor gibi görünmek istemem ama gereksiz itin dötüne sokuldu bu oyun. Yarı lvl ı görmeden bırakanlarından tutda, son lvl a gelince, pvp de karakterinin kötü olduğunu savunanlarına kadar. Kendi arkadaşım olmamış diyip lvl 7 de bırakmıştı (oyunu 3 üncü saati :P )

dövüş başlasın!

bu arada, burada sürekli tartışma çıktığından milletin forumları kullanamdığını düşünüyorum. "Ben bıraktım herkes bırakacak. Ben sevmediysem kimse sevmemeli. Benim sevmediğim birşey başkasının hoşuna gidemez". Kafasında bir çok insan, farklı düşünenlerin olabileceği düşünemedikleri için sürekli taciz ettiler :P

http://screencrave.com/wp-content/uploads/2011/01/The-Three-Musketeers-Lets-Fight-20-1-11-kc.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Oyun aşırı kalabalık. O konuda hiçbir sorun yok. Türk guildleri var ama organize değiller pek. One Night Stand vardı bi baya iş yapan. Onun dışında genelde yabancı guildlerde herkez.

@Densiz

O dediğine kesinlikle katılıyorum. Ben bıraktıysam herkez bırakmalı, ben beğenmediysem başkası beğenemez mantığından nefret ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Desolation

daki iyi guildler neler?

coexist hariç. Böyle ne bileyim, aktif guild görevleri yapan. Guild bonuslarını açık tutan vs. World pvp kısmı dert değil diğer kısımlar için sorum.

coexist da : Merits cap olmuş.
300k inf var kullanılmıyor. O nedenle böyle bir soru sordum =)
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Desolation

daki iyi guildler neler?

coexist hariç. Böyle ne bileyim, aktif guild görevleri yapan. Guild bonuslarını açık tutan vs. World pvp kısmı dert değil diğer kısımlar için sorum.

coexist da : Merits cap olmuş.
300k inf var kullanılmıyor. O nedenle böyle bir soru sordum =)

IRON'a aldırabilirim istersen. Gangren ve ShadowFury'de paticikten üye olanlar şu an. Türk guild'i değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Hesaptaki bir karakter ile bir arkadaşım oynuyor. Türk guildi değilse onun için büyük sıkıntı olur. Oyunu bıraktığımda, o takılmaya başlamıştı.
Şuan dönsemmi dönmesemmi emin değilken bu şekilde bencilce bir karar vermeyeyim =).

Biraz daha zaman geçsin, aktif guild ihtiyacını fazlaca hissedersem mesaj atayım (sorun olmazsa). Teklif için teşekkür ederim.

Ayrıca biraz bilgileri tazeliyelim, nickler için bir başlık açar gruplaşırız (spvp, pve için. İşine gelirse milletin). Server sıkıntısı olmadan böyle aktiviteler yapabiliriz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...