Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hile

-Kobe-

Öne çıkan mesajlar

Evet oyunda hile var..

Orc şehrinde dolanırkene bi kaç türk ile tanıştım..Pegout diye bi klana aldılar neyse..

Adamla dost olduk herifte hile varmış arkadaşı göndermiş..Resmen onun yanındayken kutular açılmıor..Yanından ayrılırken açılıor..Ferrari Enzo Gibi Hızlı koşuo..

Her yaratığı tek ok'ta alıo...Herifin elindeki bow dandiğin önde gideni ve levelı düşük..Adam okçu olmasına rahmen tp yapabilio..Ve büyü atıo..

Bunuda Öğrenmiş olduk..

Gönder Dedim programı olmaz dedi..İkna etmeye çalışıom valla.[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
-------------------------------------------
Liseli Genç FB
[b]ÖLÜM İLE YAŞAMI AYIRAN ÇİZGİ
SARI İLE LACİVERT'İ AYIRAMAZ Kİ
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım buun adı Kohack bizdede var hatta tahminime göre oyundaki Türklerin en az yüsde 70 inde war bendede var istiyorsan ben buradayım ([email protected]) Bu arada geç farkına varmışsın sen bunun neyse ben 2 aydır oynuyorum 2 aydırda var bende .........:D[signature][hline]The songs of hobbits,dwarf and men and elfs come close your eyes;you can see them too.....
Sosyal ağlarda paylaş

Kobe'nin dediği kohack değil bence. Kohack ta roguelerin tp yapamıyo diye biliom.

bu sırada burial şu messengeri kurucanmı bilgisayarına naaapıcan. Ekledim senin messenger kurmanı bekliomuş...

Yada sen beni ekle.
[email protected][signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL, 24 Aralık 2004 18:35 tarihinde demiş ki:
msnger kurulu bende en cok seninle konuşmak istiyorum sevgili fatihkaraca.Dün acmadım ama acıcam merak etme.....

eyk... Heyecanlandım. Ne konuşcanki ? ")[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Burial saolsun banada gönderdi o programı yarardan çok zarar yapıo :hrr: hiç tasvip etmiyoruz :yapma:

Bişeye yaradığı yok sadece para topluo paranın hepsini almıo 900 gp çıktıysa 500ünü alıo..Silahları almıo opal cristal hiç bişiyi almıo acaip dandik.[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
-------------------------------------------
Liseli Genç FB
[b]ÖLÜM İLE YAŞAMI AYIRAN ÇİZGİ
SARI İLE LACİVERT'İ AYIRAMAZ Kİ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Kobe-, 24 Aralık 2004 18:42 tarihinde demiş ki:
Burial saolsun banada gönderdi o programı yarardan çok zarar yapıo :hrr: hiç tasvip etmiyoruz :yapma:

Bişeye yaradığı yok sadece para topluo paranın hepsini almıo 900 gp çıktıysa 500ünü alıo..Silahları almıo opal cristal hiç bişiyi almıo acaip dandik.

Sakalımız yokki lafımız dinlensin....[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
komik okuduğumda bunları neden nasıl niçin yazmışım çok garip geliyor gerçektende.hala kullananlar var ne yazık ki komik kullanmayın gereksiz.ölmeden pkdan ne zevk alıcaksınız.nerde o eski günler, partiyle town basmalar adam akıllı pklar mahalle maçı gibi olmayanlar hani,eski raptor bile daha güzeldi ya da eski arkadaşlıklar bitti hepsi bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 13 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...