Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaş sana hakaret edince laf geliyor sonra bak. Quote yaptıgın şeye baaak, yazdıgın şeye bak.

Belli ki sen gittigin guildlerde milletin biyerlerini öpüyorsun. 10 dakika guild'i dahi ilgilendirmeyen bi mevzu vardı karandin ile ts de konuştuk, bunu mu duydun sagdan soldan dedikoducu karılar gibi. Anlıyorum ellerini ovuşturarak bekliyorsun catasa girse tekrar da laf koysam vs diye, ancak konuştugumuz konu dışında başka bir mevzuu konuşulmadı bile üzgünüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

ya arkadaş sana hakaret edince laf geliyor sonra bak. Quote yaptıgın şeye baaak, yazdıgın şeye bak.

Belli ki sen gittigin guildlerde milletin biyerlerini öpüyorsun. 10 dakika guild'i dahi ilgilendirmeyen bi mevzu vardı karandin ile ts de konuştuk, bunu mu duydun sagdan soldan dedikoducu karılar gibi. Anlıyorum ellerini ovuşturarak bekliyorsun catasa girse tekrar da laf koysam vs diye, ancak konuştugumuz konu dışında başka bir mevzuu konuşulmadı bile üzgünüm.

Sen varya ciddi anlamda şizofrensin ben 2 aydır login olmadığım oyun ve catastrophe'dan bir tane adam ile muhabbetim olmadığı halde nereden bileyim ts'de konuştuklarınızı veya konuştuğunuzu

Ayrıca bak bayram geliyor, geç kalma artık öp adamın elini oğlum olmaz böyle. B)- Öpüşün barışın bassın seni bağrına yaptın bir cahillik daha da rezil olma ayıp :horace:

Rage hadi biraz konuştuklarından bahset bu fakbody olayı falan mi ? Hadi heyecanlandır bizi (:D(:D
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

Ruhban buralarda mı ?
Kardeşim bak ne buldum >:D<
http://catas.wowlaunch.com/forums/viewtopic.php?t=9665574

Ruhbana ui ss den koca bir sifir. Combat log olmadan böyle bir guilde başvurması hata.

Raid tecrübeleri düsuk. Sırf mythic boss kesim item gelsin aplication u olmuş.

3 hayirla ugurlamislardir.. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...