Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

@knox ne çabuk bitirdin contenti. Senin mantıgınla us de sabah 10'da kalkıp ilk bossu kesip world 1st kestik diye dolanan tipler dolu.

Ben kendi fikrimi söyledim, content ilk 40 içinde biterse tabiki bütün dediklerimi yiyip göt olmayı kabul ediyorum. O da tüm gün raid yapıldıgı için bak tekrar ediyorum.

Onun dışında orada sevdigim bir sürü insan var hala, bi yandan seviniyorum onlar için, ilk 20 hakeden bir sürü arkadaş var, ama fazlasını taşıyorlar, taşınamayacagı bosslar da var malesef. Kalkıp arkadaşlarıma da tebrigi de zaten forumdan edecek degilim :)
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Auril said:

adam hem mala vuruyor hem bossa vuruyor

Bide arkadaşlar şu tip ataerkil ifadeleri bi kenara bırakalım lütfen, belki herkes memnun mevcut durumdan.

Dedikodu ve gıybete sonuna kadar evet de bunu ucuz kalıplarla yapmaya karşı olalım.

adam haklı bel altı vurmuyalım please.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Zergling said:

siz kaç yapacaksınız Sequo ?

Kanka biz 250 ile 350 arası falan yine.

Haftada 4 gün 4 saat raid yapiyoruz biz. Casual gibi.

Bide yazlığa gidecem ben ağustosda eylul sonuna kadar yokum oyunda falan

bende haftada 3 gün 3 saat yapıyorum sen casual san ben oynamıyorum o halde.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Auril said:

adam hem mala vuruyor hem bossa vuruyor

Bide arkadaşlar şu tip ataerkil ifadeleri bi kenara bırakalım lütfen, belki herkes memnun mevcut durumdan.

Dedikodu ve gıybete sonuna kadar evet de bunu ucuz kalıplarla yapmaya karşı olalım.

AHAHAH adam çitft taraflı nerden drama çıkartırım diye nasıl kasmış :D

ben gördüğüme yorum yaptım valla
Sosyal ağlarda paylaş

Dayanamicam hazir gelişine gelmişken şu azına tepeyim bi mec'in.

Olm sen catasa laf atana kadar önce kendine bak ezik ezik zamanında üvey baban karandini savunurken şimdi hiç arkasından sallama.

http://i.imgur.com/h6yCSjq.jpg

Al buna da iyi bak. Sizde Gorefiende gelince kaç wipe yiyeceksiniz hep birlikte görürüz. Kormrok da tüm catasın oyuncularını almanıza rağmen daha fazla wipe yemişsiniz.

Catas daha iyi demekki.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Dayanamicam hazir gelişine gelmişken şu azına tepeyim bi mec'in.

Olm sen catasa laf atana kadar önce kendine bak ezik ezik zamanında üvey baban karandini savunurken şimdi hiç arkasından sallama.

http://i.imgur.com/h6yCSjq.jpg

Al buna da iyi bak. Sizde Gorefiende gelince kaç wipe yiyeceksiniz hep birlikte görürüz. Kormrok da tüm catasın oyuncularını almanıza rağmen daha fazla wipe yemişsiniz.

Catas daha iyi demekki.

bazen şanslı olmak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Şans şuns bilmem de karşındakine saldırmadan önce kendine bakacaksın.

Catastan çıkan herkes daha çok değil 2 hafta önesine kadar mec denilen herife sovuyorlardı bizim sayemizde 1 kere rank yaptı gotu başı oynadı diye. Bunu hepsinden duydum. Şimdi karandinden kazık yediler karandin pis oldu.

En son kimden kazık yerlerse ona saldırıyorlar ama mec de fırsattan istifade kendisinin catasa yapmaya calistigi kazigi kapatamaz yani.

Enginde bu konuya hak verir zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...