Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ben ne dediğimi biliyorum sende çok iyi biliyorsun;

- parmada sen hayırdır
- tabi catasın raidinden sonra ... dolmaya başladı

sana attığım pmde net olarak şunu ifade etmekteydi;

kafanı sindirim sistemine yakın olan çıkış noktana monte etmemdi.

neyse fazla bi şey yazmaya gerek yok, sen pis bir adamsın senin ne olduğunu herkes biliyor
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Yok yok burası da lezzetli, ragefreakin olayı global bi drama sonuçta ve millet pwnanzanın killi legit midir değil midir bunu tartışıyor forumlarda.

Ha ama seksli dramanın lezzeti bi ayrı o konuda haklısın. Xeşke CATASçılar gelip olayın seksle ilgisi yok diye bişiler anlatsa tek taraflı dinlemesek =/

onlar content sonu tap20 ile cevap vereceklerdi ama bu gidişle tr first bile alamayacaklarını görünce sanırım cevab veremedi capsi koyarız bir tane

tamam sleepingdeath fazla uzatma istersen, hem beni tanıamadıgını söylüyorsun hem hakaret etme hakkını kendinde görüyorsun. Üstelik gelmiş bir de forumdan devam ediyorsun. Laubaliyet seviyeni begenmedim tanımadıgım biri için, timeout verdim amma uzattın. Bokumun boku kadar oyunculugun yok gelmiş tanımadan etmeden benimle dalga geçmeye kalkmışsın üstüne küfür etmişsin, üstüne ben pis ben kaka. Ok.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Yok yok burası da lezzetli, ragefreakin olayı global bi drama sonuçta ve millet pwnanzanın killi legit midir değil midir bunu tartışıyor forumlarda.

Ha ama seksli dramanın lezzeti bi ayrı o konuda haklısın. Xeşke CATASçılar gelip olayın seksle ilgisi yok diye bişiler anlatsa tek taraflı dinlemesek =/

sükut ikrardandır derler hacı caps falan olsa bari :/
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

sleepingdeath said:

çelimsize bak mal falan demiş sen değilmisin lan oç diye küfür eden yankının yayınında ? ne dedim sana ? yada daha önce ne demişim? tanımam etmem seni, buradan okuduğum lafın üzerine geyik yaptım sen ne yaptın direk oç diye sövdün, senin bence psikolojik sorunların var en kısa sürede psikolojik destek al bence yalan, küfür, iftira, çamur vs.. her bi bok var sende.

Tabi caniiiim yeah cool story bro. Kafanda mi yasiyorsun bunların tamamini? Oradaki herkes gordu tek kelime kufur etmeden, aksam aksam isin mi yok deyip timeout verdigimi. Bunun uzerine bana pmden gelip ana avrat küfredersen karsiligini alinca neden darildin ki anlamadim? Buraya gel klip cevir sonra :)

Arkadaslar uyarayim bana gelip pmden ana avrat sovene karsilik veriyorum boyle de serfsizim psikolojik sorunlarim var. Bilmeyen veya garipseyen varsa asdffgsaad

Ayrica seni sordum kim bu adam all capsdenim diyor falan dedim, all capse simdilik giren cikan yeteneksiz en kazma adam dediler senin icin bak haberin olsun. Bunu diyenler de neyse isim vermiyim koro halinde zaaa en kotu leshest dediler ama.

Zamanında guildden atmıştım bunu raid ortasında çıktı diye sonra üzüldüm ama her tipten adama tahammül edip bunu kickledim diye.
Sosyal ağlarda paylaş

valla wow oynadığım güzel günlerdi benim arkamdan neler atıp tuttuğunuzu gayet iyi biliyorum bir günde çıkıp revolution kötü guild kaka guild demedim. ama sen ne hatırlıyorsan yanlış hatırlıyorsun doktor az buz hatırlıyor küfür durumu vardı. ha iyimi oldu bilemiyorum herkes ettiğini buldu bence. siz brutallusun dibinde haftalarca yatarken ben mumu deniyordum, zaten sonrasında oyuncularınızı catasa kaptırdınız. neyse ben yukarıdaki leakfreak gibi karaktersiz değilim muhabbetim olan adamların arkasından sövecek kadar. bu arada leakfreak bana yeteneksiz diyen adamlar senin için neler söylediler duymak istemezsin :) "leakfreak bile burayı yaptı, sizde yaparsınız" "leakfreakleşmeyin abi" "leakfreak'i biliyormusunuz ? lütfen sizde leakfreak olmayın" gerçi alt charına diğer main charlardan loot çalan adamlardan her şey beklenir üzülme.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

valla wow oynadığım güzel günlerdi benim arkamdan neler atıp tuttuğunuzu gayet iyi biliyorum bir günde çıkıp revolution kötü guild kaka guild demedim. ama sen ne hatırlıyorsan yanlış hatırlıyorsun doktor az buz hatırlıyor küfür durumu vardı. ha iyimi oldu bilemiyorum herkes ettiğini buldu bence. siz brutallusun dibinde haftalarca yatarken ben mumu deniyordum, zaten sonrasında oyuncularınızı catasa kaptırdınız. neyse ben yukarıdaki leakfreak gibi karaktersiz değilim muhabbetim olan adamların arkasından sövecek kadar. bu arada leakfreak bana yeteneksiz diyen adamlar senin için neler söylediler duymak istemezsin :) "leakfreak bile burayı yaptı, sizde yaparsınız" "leakfreakleşmeyin abi" "leakfreak'i biliyormusunuz ? lütfen sizde leakfreak olmayın" gerçi alt charına diğer main charlardan loot çalan adamlardan her şey beklenir üzülme.

ahahah..drama süper de buradan tanıdıklık çıkar muhtemel. revo, temet nosce dönemi çok karışık. o kadar geriye gitmeyeydin iyidi..aafsgfhshsh

** Güncelleme;

Burda herkes sanıyor ki, 1-2 kişi var gerisi bi m.ktan anlamıyor. TBC dönemi 2-3 ay boyuncxa hatun drama içeriği eşliğinde Kael de 2 wipe yesemde gık dememiştim. Taa ki koptuğum bir ana kadar. Sonra gidip yeni toparlanan yabancı bir guilde ile 2 ay önünde harap olduğun bossu first shot alınca anlıyorsun meseleyi. Ha keyif vs türklerle beraber SÜPER tabi, de "bir yere kadar" :) Walla ben "İTEM" için oynamıyorum, he tabi TV üstü dantel için oynadın o kadar sene. "Valla keyfine yaaaaa, versende olur vermsende (haaa o ne +10 str mi). Herkes "keyif" için oynadı ama "İTEM İTEM yokmu" asıl mesele bu işte. 13 EU nun karşılı İTELEMEK.
Sosyal ağlarda paylaş

haha sen sanırım beni tanıyamadın. Oyunculari catas'a kaptırmışın dediğin zaten catas'a giden benim. Peşimden de gelmeyin dediğim arkadaşlarım geldi.

Catas benim en eski guildim vanilla sonuna doğru dağıldığımızda irlden arkadaşlarım revoda başladı ben de yanlarına gitmiştim. Tanırsın zaten onlari biri aether diğeri de down and die sezo.

Revoda oynarken de her zaman söylediğim lafın arkasında durdum. Catas tekrar toplanırsa giderim diye defalarca söylemiştim. Bunu doktor da fara da charda da biliyordu. Velevki tbc de revodayken gürsoy ile murat zaten aynı serverdaydı pvp yapıyorduk onlarla. Grim batol'a 10 kisilik kadrolarını niye getirdiler sanıyorsun? Tekrar kuruluyoruz diye haber verdiler ben de ayrıldım.

Brutallus a gelince sunwell ilk bossda tr first aldıktan sonra main brutallus bi kaç deneme attık sonra zaten main kadroda çok eksikler oldu. Main kadroyla ilk girilen gün kesildi boss. Çok önemli değil nasıl hatırlamak istiyorsan öyle kalmıştır aklında.

Ayrıca şunu da belirteyim o arkadan yardıran arkadaşlar şunu unutmasın. Bu guildden bi bok olmaz deyip excess'e başvurdu. Glem aether ben ve bi çok arkadaşın emeği ile tekrardan guildi toparladık ve umudu kesenlerde geri dönüş yaşandı. Neyse drama istiyorsanız bitmez bunun sonu.
Sosyal ağlarda paylaş

valla sen beni nasıl hatırlıyosan hatırla sorun değil ben dediğim gibi revo da çok güzel zaman geçirdim ve eğlendim. kimse kusursuz değil fevri davranmışımdır, farkında olmadan kırdığım birileri olmuştur, yanlış anlaşılma olmuştur hiç problem değil. seninde benim kicklenme mevzumda içinin rahat olduğunu sanmıyorum neyse 7-8 sene önceki olaylar dramaya vurmaya gerek yok. ama burada gelip ben bu adamı kicklemiştim demen alakasız ve garip olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz ilk 50ye 100e giremezler diye dalga geçiyorduk şaka maka koskoca catas dagıldı raidleri bıraktı anasını satayım. Yanlış üstüne yanlış nereye kadardı zaten. İyi oldu işgenceye son verdiler.

All Caps de işine yarayan arasının kötü olmadıgı oyuncuları alacaktır tabi ki. Kalkıp noffyi moffiyi alacak halleri yok heralde.

Bu işler böyledir büyük balık küçük balıgı yer. Zaten diyorduk all caps catastan iyi diye ama agar.io gibi bu iş biraz da, biraz iyi olmak yetmiyor, absorbe edebilecek kadar büyüyünce de catas kaçmaya başladı ama mannorothun tuttugu köşeye kadar kaçabildi :)

İnsan üzülmüyor degil tabi. TOC zamanı girip WOD'da hemen HFC'den bir ay öncesine kadar oynadım catasta. 8'i officer olmak üzere 9 tier content bitirmişim. Son bir iki content sıkıntılar zaten gün yüzüne çıksa da artık şu son 3 4 ay karandinin şahsi çıkarlarını iyiden iyiye guildin önünde tutması ve bunu hiç gocunmadan ortaya koyması sonucu elindeki nerdeyse herkesi kaybetti. Kaybetmedikleri hala catasta duran 5 10 kişi de zaten yanındaki kayırılan, guilddeki yozlaşmışlıktan nasibini alan elemanlar (1 2 kişi hariç).

Şimdi dagılmadık ara verdik yaz tatili rank 46'da bıraktık rere röro diyenler çıkacaktır elbet, onlara şimdiden yaw he diyorum. İlk hafta 7 gün, günde 25 saat yapılan raidlerin kaymagını yedi kolay bossların vermiş oldugu ranklarla. Mythic 2. günden sonra sadece geriledi geriledi ve geriledi. Yapay rank oldugunu işi bilen herkes görüyordu zaten. O kadar kötü bir kadroya o kadar uzun saatler raid yaptırtamazsın. Millet kaçar, bu çok bariz belli. Karandin hırsından nasıl kudurduysa bu kadar basit şeyleri bile görmezden gelerek raid yaptırdı. Farkında olmadıgını sanmıyorum çünkü böyle birşeyi görememek için fazla tecrübeli. All capsdeki eski oyuncularını sürekli küçümsedi, "catasın en iyi oyuncuları orda olsa ne olur başlarında karandin olmadıktan sonra" lafını bizzat agzından işittim ve egonun, hırsın ne kadar kör ettigini kendim gördüm. Miraul ile beni o kadar küçümsedi ki, hiç bir oyuncunun bizi dinlemedigini, onun yanında degilsek kimsenin bizi saymacagını falan düşünüyordu. Dokunulmaz oldugunu ve guildine zarar gelmeyecegini düşünüyordu.

Eylüle kadar ara vermişler, hayırlısı döndüklerinde de 5m mythic falan mı yapacaklar lfr mı, yoksa all caps dagılır da saglam bi kadro toplayıp devam mı ederler görecegiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...