Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Detective (2014) - HBO

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

2. sezona göre çok daha iyi şimdilik. İlk sezonun flashback'li anlatımını taklit etmişler. O da hoşuma gitti.
Yalnız hikayeyi anlatırken izleyiciden biraz fazla şey saklıyor gibime geldi. Bu da, hikaye zayıf da böyle mi sürükleyicilik kazandırıyor sorusunu aklıma getirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

ilk sezona geri vites atmışlar direk
tipler bi kasıntı geldi başta ama alıştım heralde sonradan, güzel başladı

ben de oyle hissettim. ilk bolumde dozaji kacirmislar. anlatimi bunyem sindiremedi.

onun disinda her sey keyifti. ozune donmesi basli basina keyif zaten. gecmis marsmelov'dan gunumuz marsmelov'a gecisler 1-2 yerde o kadar guzeldi ki sonrasinda ayni stilde baglanmadigi zaman hayal kirikligi yaratti.

Esh said:

Guzel basladi. Demans da bi korku ogesi olarak sunuldugu icin mi neden bilmiyorum, boyle bi geriliyorum

castle rock'in demans degil de alzheimer temali bir bolumu vardi. tam tarif ettigin. dizi tavsiyesi degildir
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...

bircok sey onceden belli oluyor ama varis yolu bu kadar guzel oldugu surece sakinca yok. hatta son reveal sonrasi bile keyifliydi. gecen sezon belki ustun olan ogeler vardi ama bu kadar keyifle izlememistim. ikilinin dinamigi, her seyin buyuk bir gizemin etrafinda donmesi farzmis. 

Spoiler

pizzaci yine dayanamis, the girl with the dragon tattoo'nun sonundan "esinlenmis"

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...

kötü olma ihtimali var, karabuz teması dışında değişik bir şey yok gibi içinde. aynı cinayetler semboller kurbanlar vs. bir de afedersiniz dövmeli pirsingli rastalı zenciyi koymuşlar, kesin biri de daha çok afedersiniz h*binedir bunların. ama görsellik tatlış duruyor kesin bakarım.

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...