Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UltimaOnline Hype Train Vol.2

NolaxThensbane

Öne çıkan mesajlar

Korax said:

ya blank scrool ve ag bulmak cok sikinti dasgs neyse inscription kasiyorum simdi ufak ufak, 100 tane scrool anca buldum asdsdg bide tailor lazim olcak galiba ag icin. toplanalim bi kale male alip artikta, organize devam edelim destek olalim

abi gel işte vesper'a falan burda 100 tane yapana kadar vendor restock olur alirsin bende öyle yapicam önce insi 100 liyip az para yapip mage'i tamamlicam sonra bas res scrolü geçsin o arada wm falan yükleyip bi de fisher kastim mi tamamdir :D
rune book aldin mi biter dertlerimiz de o ana kadar böyle takilcaz napak :D

ben jorman's açtım .makelast ile takiliyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Macro yapmak ıstıyorsan.

Karakter 1: Hırsız bırını bulacaksın veya açacaksın
Karakter 2: Hırsız bırını bulacaksın veya açacaksın

Ikısınınde dexlerı 100 leyeceksın.

Ikısınınde çantaları boşalttıktan sonra her bırının çantaya 100 tane bos rune atacaksın.

Daha sonra use skıll / stealing yapıp karakterın ustune tıklayacaksın.

Ondan sonra use skıll / stealıng / last target ayarladığın tus ile macroya başlatacaksın.

Bu sekılde hırsızdan hırsıza sureklı sonsuz bır dongu başlayacak. 0.4-0.5 gaın alacaksın. 125 saat onlıne suresının sonunda gm thıef e sahıp olacaksın.

Bitti... :D
Sosyal ağlarda paylaş

theCio said:

Macro yapmak ıstıyorsan.

Ikısınınde çantaları boşalttıktan sonra her bırının çantaya 100 tane bos rune atacaksın.

Ondan sonra use skıll / stealıng / last target ayarladığın tus ile macroya başlatacaksın.

Bu sekılde hırsızdan hırsıza sureklı sonsuz bır dongu başlayacak. 0.4-0.5 gaın alacaksın. 125 saat onlıne suresının sonunda gm thıef e sahıp olacaksın.

senin hırsızın nicki neydi ve nerde kasıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

scribe ile tatmın edici para kazanmadım ya sarmadı

Macro da para kasmak istiyorum diyorsan en iyi iş inscription dur 40-45 dakikada bir bakmak şartı ile.

Yok ben daha uzun macro yapıp bilgisayar bakmayacağım dersen eğer o zaman en iyi macro fishing'dir.

Şayet şuan yeri tam hatırlamasamda haritanın bir yerinden Gemi'ye forward çektiğinizde haritanın diğer ucuna kadar gidiyordu.

Yaklaşık 3-4 saat balık tutabiliyor o şekilde, pc ye bakmanıza gerek kalmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

Korax said:

ya blank scrool ve ag bulmak cok sikinti dasgs neyse inscription kasiyorum simdi ufak ufak, 100 tane scrool anca buldum asdsdg bide tailor lazim olcak galiba ag icin. toplanalim bi kale male alip artikta, organize devam edelim destek olalim

abi gel işte vesper'a falan burda 100 tane yapana kadar vendor restock olur alirsin bende öyle yapicam önce insi 100 liyip az para yapip mage'i tamamlicam sonra bas res scrolü geçsin o arada wm falan yükleyip bi de fisher kastim mi tamamdir :D

vesperdayim, madafaka ismim sg dsg azonce scrollarim dustu sen aldin kesin demi fdh
Sosyal ağlarda paylaş

theCio said:

Macro yapmak ıstıyorsan.

teşekkür ettim
Sosyal ağlarda paylaş

theCio said:

Macro da para kasmak istiyorum diyorsan en iyi iş inscription dur 40-45 dakikada bir bakmak şartı ile.

Yok ben daha uzun macro yapıp bilgisayar bakmayacağım dersen eğer o zaman en iyi macro fishing'dir.

Şayet şuan yeri tam hatırlamasamda haritanın bir yerinden Gemi'ye forward çektiğinizde haritanın diğer ucuna kadar gidiyordu.

Yaklaşık 3-4 saat balık tutabiliyor o şekilde, pc ye bakmanıza gerek kalmadan.

aynen bakıyorum bakmadan kasma yapmıyorum da gereksiz uğraş geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

Voys said:

3X oldum beyler. heal kascam. healer a ıhtıyacı olan var mı

akşam saat 7.5 da evde oluyorum ben resist kasıyorum kendime im por atıyorum sureklı ıkımızınkıde gm olana kadar bırakırız makroya ıstersen

gelınce mesaj çakarsın o zaman. benım de resist kasmam lazım bi ara
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

Madcat said:

Korax said:

vesperdayim, madafaka ismim sg dsg azonce scrollarim dustu sen aldin kesin demi fdh

ehe çokonatta benim yanındayım abi ben almadım valla :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...