Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Whatsapp

Fin

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

yloibx said:

BonePART said:

yloibx said:

para verip alanları hatırlıyorum ahaha

abi nasıl bi fakirsin ya
yazık

en azından enayi değilim. sen de mi para verdin lan doğru söyle ahaha

yo?
ama sürekli kullandığın bi program için 2 dolar vermek o kadar koyuyosa bi simit çay ısmarlıyım sana aç karnın doysun

ben geldim trye bana aga acmisin bir döner bis dürüm ismarliyim demedin.
bos yapiyorsun gercekten hep hava civa.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
whatsapp, facebook a datamining izni vermiş reklamlarda kullanması için. ayarlara girip benim bilgilerimi kullanma diyebiliyorsunuz ancak bunu engellemek amacıyla.

benim merak ettiğim gelecekte adamlar kullanmak istese şuan paylaştığımız resim, pic vs. bunları doğrudan kullanabiliyor mu? Google falan da arattığın kelimedeki keywordlerle kalkıp sana sağda solda reklam gösteriyor da mesajlaşma programında bu tam olarak nasıl çalışır, işin hukuki boyutu nedir? Var mı bilgili bir abi açıklasın, şimdi internetten bakınıyorum da bek bir şey bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

whatsapp, facebook a datamining izni vermiş reklamlarda kullanması için. ayarlara girip benim bilgilerimi kullanma diyebiliyorsunuz ancak bunu engellemek amacıyla.

benim merak ettiğim gelecekte adamlar kullanmak istese şuan paylaştığımız resim, pic vs. bunları doğrudan kullanabiliyor mu? Google falan da arattığın kelimedeki keywordlerle kalkıp sana sağda solda reklam gösteriyor da mesajlaşma programında bu tam olarak nasıl çalışır, işin hukuki boyutu nedir? Var mı bilgili bir abi açıklasın, şimdi internetten bakınıyorum da bek bir şey bulamadım.

ben facebook dogru duzgun kullanmiyorum, hicbirsey likelamiyorum. paylasmiyorum. hele son bikac senedir tamamen 0. sadece chat.

facebook reklamlarinda da sadece bolgesel reklamlari veriyodu bana. birbirinden alakasiz yakinlardaki restaurant, magaza vs ne varsa.
son bikac gundur game of thrones tshirtu reklamlari falan yagmaya basladi.
simdi bu topici gorunce aklima geldi, heralde whatsappdan ne emdilerse onunla alakali yerlestiriverdiler reklami. kapattim datamining zimbirtisini simdi de, yine de rahatsiz etti beni.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...