Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Whatsapp

Fin

Öne çıkan mesajlar

said:
WhatsApp
Sürüm 2.2.1 :

Sunucular Facebook Inc.'a taşındı.
Yeni smileyler ve hareketli ifadeler eklendi.
Dürtme (telefonu titretme) özelliği eklendi.
Gönderilen medya öğeleri cloud olarak saklanacak. (1 ay boyunca)
1 GB boyutuna kadar gönderim yapılabilecek.
Konuşmalar özel FaceCrypt ile şifrelenecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
kozalak said:

android güncellemesi ile last seen ayarı gelmiş. profil fotosu, status e de gizlilik ayarı yaplabiliyor.
şimdi onlar düşünsün.

Son görülmeyi hiç kimse olarak seçiyorum. Yine de arkadaşta çevrimiçi görünüyormuşum. Sorun neyden kaynaklanıyor çözemedim gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
http://i66.tinypic.com/6iu0t5.jpg

abi bu engele anlam veremiyorum.
yahu karsimdaki arkadasim, tanidigim ekler eklemez sanane.
hadi tamam kural anlarimda 4 saat nedir lan.
50 tane is icin konustugum usta var mimar var mal dikici var. adam ne diye ekleyecek beni he her gun enesle hayirli cumalar hayirli gunler demek icin mi.

sebebi sacma yav.

said:
Hesabınız geçici olarak engellendi çünkü hesap etkinliğinizle sistemimizi kötüye kullanmaya devam ettiğinizi tespit ettik. Özellikle hesabınız geçici olarak engellendi çünkü:
Adres defterinde numaranız kayıtlı olmayan kişilere çok fazla mesaj gönderdiniz.
Tüm WhatsApp kişilerinizden mevcut telefon numaranızı adres defterlerine eklemelerini rica edin. Örneğin, eğer kısa bir süre önce telefon numaranızı değiştirdiyseniz kişilerinizin adres defterlerini güncellediğinden ve yeni numaranızı eklediğinden emin olun.
Aldığınız uyarı mesajı bu geçici engellemenin ne kadar süreceği bilgisini içermektedir. Bu süre boyunca WhatsApp'ın hiçbir bölümüne erişemeyeceksiniz. Geri sayım sayacı bittikten sonra WhatsApp'ı tekrar kullanabileceksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...