Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Whatsapp

Fin

Öne çıkan mesajlar

ben bişey dicem.

olm neden whatsapp kullanıyorsunuz?

facebook messenger kullanın. mesela elinde telefon var yoldasın eve geliyon bik bik bik yazdın. karşıdaki de arkadaşlarına gitmiş.

sen eve gelice telefonu bırakıyorsun laptoptan facebook üzerinen geyiğine devam ediyorsun. karşıdaki de telefondan devam ediyor.

whatsappta ne oluyor? önünde laptop.. dıt dıt mesaj-eline cep telefonu al-yaz-bırak-laptopa dön-dıt dıt mesaj-cep telefonunu al-yaz-bırak...
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

ben bişey dicem.

olm neden whatsapp kullanıyorsunuz?

facebook messenger kullanın. mesela elinde telefon var yoldasın eve geliyon bik bik bik yazdın. karşıdaki de arkadaşlarına gitmiş.

sen eve gelice telefonu bırakıyorsun laptoptan facebook üzerinen geyiğine devam ediyorsun. karşıdaki de telefondan devam ediyor.

whatsappta ne oluyor? önünde laptop.. dıt dıt mesaj-eline cep telefonu al-yaz-bırak-laptopa dön-dıt dıt mesaj-cep telefonunu al-yaz-bırak...

whatsapp ile iletişim kurduğum her insan facebook kullanmıyor, kullanan bir kısmını da facebookta arkadaş eklemek ben istemiyorum. telefon numarası üzerinden olması da büyük bir artı.
Sosyal ağlarda paylaş

jatha said:

whatsapp ile iletişim kurduğum her insan facebook kullanmıyor, kullanan bir kısmını da facebookta arkadaş eklemek ben istemiyorum. telefon numarası üzerinden olması da büyük bir artı.

dedi bilmeyen adam

said:
Starting today, you can create a Messenger account with just your name and phone number, and start messaging your mobile contacts.

Just install the app and tap Get Started to reach your contacts faster, start group conversations, share photos and more.

http://newsroom.fb.com/News/544/A-New-Way-to-Sign-Up-for-Messenger-for-Android

hatta:

Can I message my mobile contacts if we’re not Facebook friends? said:

Yes. Confirming your phone number when you first sign in helps ensure that your contacts will be able to find you. Messenger works similar to texting or other mobile messaging apps, and you can add people to your Messenger contacts by entering their phone number.

https://www.facebook.com/help/458736564237313?sr=45&sid=09g0dH7fdXVvVWmrw
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de cash 16 milyar saymamışlar.

said:
for a total of approximately $16 billion, including $4 billion in cash and approximately $12 billion worth of Facebook shares. The agreement also provides for an additional $3 billion in restricted stock units to be granted to WhatsApp’s founders and employees that will vest over four years subsequent to closing.

http://newsroom.fb.com/News/805/Facebook-to-Acquire-WhatsApp

4 cash, 12 facebook hissesiymiş. o 3 olayını anlamadım ama. closing?
Sosyal ağlarda paylaş

valla bana en mantıklı gelen yani başka açıklama bulamadım bu alma eylemine.3-5 aya bir birleşme olabilr.

whatsbook falan gibi böyle bi süper cool multiplatform bişey gelir. whatsapp şu an ne getirisi varsa aynen kalır bu birleşik uygulamada. + facebook ile login olanlara atıyorum 100mb a kadar video gönderme gibi şeyler sunarlar. reklam koymaz zaten messengerda da yok şu an.

böylece ağzımız açık facebook müşterisi oluruz hepimiz.

google da hangouts yükleyedursun androidlere.
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

ha bi de cash 16 milyar saymamışlar.

said:
for a total of approximately $16 billion, including $4 billion in cash and approximately $12 billion worth of Facebook shares. The agreement also provides for an additional $3 billion in restricted stock units to be granted to WhatsApp’s founders and employees that will vest over four years subsequent to closing.

http://newsroom.fb.com/News/805/Facebook-to-Acquire-WhatsApp

4 cash, 12 facebook hissesiymiş. o 3 olayını anlamadım ama. closing?
o 3 çalışanlara dağıtılacak paraymış
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala multi-platform başarılı bir messaging servisin eksikliğini hissediyorum. Facebook messenger hneüz doldurmadı onu.

Yani desktop'a da kurulabilen (biliyorum Facebook M. kuruluyor ama çok basit ve bug'lar ile dolu) Viber gibi sesli konuşmayı, Skype gibi görüntülü görüşmeyi sağlayan, group mesaj özellikli, dosya transferi özelliği bulunan bir "program" gerekli. Facebook Desktop M. direkt HTML.

Bir sürü mesaj app'i var ama kimse geçmiyor. Belki Whatsapp için çıkarırlar bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...