Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Whatsapp

Fin

Öne çıkan mesajlar

amd fx x6 6100 6 çekirdek 3.30 (turbo: 4.50) ghz || asus m5a97 evo 2133mhz anakart || zotac gtx 560 1gb gddr5 ekran karti || gskill 8(2x4) kit ddr3 1600mhz ram || 1 tb seagate ocz agility 3 120 gb ssd || 600w high power power supply || logitech g230 gaming headset || logitech z323 2 1 ses sistemi || logitech wawe cordless desktop set || laptop: samsung samsung np355v5c-s0btr amd a10-4600m 8gb 1tb hd7670m 2gb 15.6" win 8
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

stormeagle said:

whatsapp kullanıp instagram kullanmayan hiç görmedim. Daha doğrusu Android, IOS telefonu olup tango, viber, instagram, whatsapp yüklü olmayan görmedim.

yanlışsın abi bu konuda. blekberisi, daha da önemlisi NOKYASI var bu işin. bi de smartfon atmosferi içinde telefonların yarısı falan 3megapiksel kameralı şeyler. bulabilsem istatistik koyucam da bulamadım geçenki rakamları. azcık smart olan her telefona oluyor en büyük başarısı bu bence

- whatsapp kullanıyorum aktif olarak, günün her saati neredeyse. hiç instagram kullanmadım ynı zamanda facebook da kullanmadım. whatsapp ın olayı farklı abi anlamadın sen onu. ücretsiz push destekli bir light mesajlaşma aleti. komplike değil, basit bir arayüzü var. ve üstelik bedava. 3g data vs demeyin, resim mesim olmazsa yemiyor bilenerdeyse ki artık herkesde 1gb internet pakedi vs var. sms e çok iyi bir alternatif. instagramla whatsapp arasında bağlantı yok bence. whatsapp hnerkesde var, instagram çok kişide. denk gelmesi normal.

- viber yok, tango yok
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

DarKRideR said:

http://www.bbc.co.uk/news/business-26266689

BBC'ye de düştü. vay ak ya

kara para aklıyor hacılar, başka bir açıklaması yok...

https://pbs.twimg.com/media/Bg36rehIAAABJLO.png

en çok gmail artışını beğendim

bi de hangouts gömülü geliyor galiba artık kitkatla, biraz açısı değişir belki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...