Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Outland'e gidiş

Pluton

Öne çıkan mesajlar

oyun felaket kolaylaşmış. eskiden dungeonda aoe yaptıktan sonra pamuk tarlasında ırgat gibi loot yapardık. şimdi bir tanesini lootluyorsun hepsi geliyor. dungeondan birisi çıkıyor, hooop hemen yeni eleman bulunuyor ve ÇAT dibinizde spawn oluyor. gerçi bizim acc eski diye mi bilmiyorum ne zaman bir dungeon'ın ortasından başlasam ekibin yanına değil girişe teleport oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
applev0dka said:

loop said:

Eskiden böyle değildi işte. Adam gibi sorup adam gibi cevap alırdın , noldu o insanlara, bu yeni gelen troller nerden gelmiş..

alakası yok. işte bunlar hep blizz ve dungeon finder'in yarattığı nesil. eskiden bir yere bakma sorma ihtiyacı duymadan keşfederdin zaten
Sosyal ağlarda paylaş

cacodemon said:

oyun felaket kolaylaşmış. eskiden dungeonda aoe yaptıktan sonra pamuk tarlasında ırgat gibi loot yapardık. şimdi bir tanesini lootluyorsun hepsi geliyor. dungeondan birisi çıkıyor, hooop hemen yeni eleman bulunuyor ve ÇAT dibinizde spawn oluyor. gerçi bizim acc eski diye mi bilmiyorum ne zaman bir dungeon'ın ortasından başlasam ekibin yanına değil girişe teleport oluyorum.

bu arada evet. çok aşırı kolaylaşmış. cataclysm ilk çıktığı gibi kasarken heroic dungeonlar bildiğin kan alıyordu. shaman healer kasıyordum, mana yetmez combatta thrash için pot içerdik. hemen fix geldi gerçi de gene de zordu.

şimdi underlevel yeşil gear ile aoefest yapılıyor. daha normali gerçi, heroic değil ama ortalama mavi gear ile heroic de aoefest olur bu durumda. baya bir nerf yemiş.

hele vortex ıbızıt dungeonında elli tane cc atılır, bütün healerlara interrupt atılır filan anca kesilirdi. şimdi kimse sallamıyor pata küte dalıyor.

umarım 85-90 arası öyle değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sirat said:

Ben zamanında darkshore iskelesinden denize atlayıp bütün kıtanın kuzeyinden yüze yüze azshara ya gitmiştim. neredeyse 7 saat sürmüştü.

İnsanlar BL ye gitmeye üşeniyor....!

Orgrimmar'ı basmaya gidip ana kapıda wipe yiyerek sol kapıyı da bulamayarak 2 saat deliye dönen Alliance raidimi hatırlayıp, Alliance karaktere ragequit koyarak, böyle organize olamayan tarafta oyuna devam etmek istemeyişimi hatırladım 7 sene önceki... Vay be...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...