Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima Online - Nebula

HotLine

Öne çıkan mesajlar

2000 de nebulada gmdim demiycem ama anette helpdeskte çalişiyordum uo oynamayı bilen var mı diye sordular, zorlu gitmiş bir uo serverına sponsor olmuş, dedim ben biliyorum, git orda yönetici ol dediler, soktular shardın tekine, bu milenyum geliyor tüm dünya duracak, yok virüsler tüm sistemi çökertecek geyiğinin döndüğü yıldı ve ben yılbaşında hediye filan dağıtıyordum playerlara, bu hatırladığımın yılına eminimde, ben bu uo yu nebula da ilk oynamıştım sanırım yani bu durumda 1999 u 2k ya bağlayan yılbaşından eski oluyor nebulanın tarihi ama yok o b benim ilk uo oynadığım shard nebula değildi de wildarea yada sanane filanmıydı onu tam bilemedim
Sosyal ağlarda paylaş

Praetorian said:

adamlar osi yi kapıycak nerdeyse, nebula hala açık :P

valla su nebuladaki oyunculari osiye versek bayram eder herifler suanda net 300 online var minimum hayvan gibi kasio herkze bos delik bulasmiosn sehirlerde ya kafayi yemelik tam mesela inscription icin blank scroll alcaksin abi butun sehirler suanda farma baglanmis bi sekilde scroll bulamiosn
Sosyal ağlarda paylaş

Kadıköy BM kafe var, sene 2001 ya da 2002.

Aşağı kat zaten komple UO tayfası barındırıyor, herkesin atarı da yerinde o dönem zehir gibi oynuyordu millet, birbirine anlatıyor işte mevzularını falan, arkadan ses geliyor o sırada..

"olm Moonglow'daki ev satan vendoru tameledik zuhauha" diye.

Lulu idi sanırım, sunucuda ne kadar bug varsa bulup bizle paylaşıyordu. Fizzle bugı ile kaç mage adamın canı yandı o dönemler.
Sosyal ağlarda paylaş

RedallHoor said:

Aşağı kat zaten komple UO tayfası barındırıyor, herkesin atarı da yerinde o dönem zehir gibi oynuyordu millet, birbirine anlatıyor işte mevzularını falan, arkadan ses geliyor o sırada..

Lulu idi sanırım, sunucuda ne kadar bug varsa bulup bizle paylaşıyordu. Fizzle bugı ile kaç mage adamın canı yandı o dönemler.

aynen ya o muhabbeti hatirliyorum ahah
Sosyal ağlarda paylaş

RedallHoor said:

bizde evdeki kasaları açma bugı bulmuştur
serverda patlatmadığımız ev kalmamıştı o dönem
Sosyal ağlarda paylaş

HotLine said:

RedallHoor said:

aynen ya o muhabbeti hatirliyorum ahah

bm değil orange cafe'ydi ya orası??

LuLu vardı paso bişeyleri buglardı. Tüm staff orange daydı zaten.
sonra lulu kız arkadaş yapmıştı dark age of camelot a sarmıştı orada da aynı bokları yedi :)

Ya vendor tameleme
poisoning i denize vortex atarak gm'leme
off neler vardı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...