Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

level up büyüsü yapılır

moriarty

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

BabacumMostors said:

Kaede said:

Ya su adamı ya banlayin/hellbanlayin çeksin gitsin ya da sürekli istediği ilgiyi verin bu kadar sacmalamasin. Herif Türkiye gündemi değişinde "hoyt bizi unutmayın" diyip saldıran PKK gibi.

AHAHAHAHAHAHAH

babacum dolaylı yoldan kendini benden alamıyorsun hala.. uzun kompozisyonlarını özledim sarhoşken ağlaya ağlaya yazdığın. çekinme arasıra tekrar yaz .. boşanabildin mi bu esnada ? =))

o iş oldu bitti bile üstüne benzer deneyimler yaşamış ve yaşamakta olanlarla güzel paylaşımlarda fikri alışverişlerinde bile bulunuldu ve benim kötü tecrübem onlara ışık olarak geri döndü, aynı şekilde yaşamış olanlar da benim elimden tuttular, binler yaşasınlar

şuradaki topluluğun "community feeling" ekmeğini bir sen yiyemedin, yani şaşırdığımı da söyleyemeyeceğim
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Noyzura said:

BabacumMostors said:

Kaede said:

Ya su adamı ya banlayin/hellbanlayin çeksin gitsin ya da sürekli istediği ilgiyi verin bu kadar sacmalamasin. Herif Türkiye gündemi değişinde "hoyt bizi unutmayın" diyip saldıran PKK gibi.

AHAHAHAHAHAHAH

babacum dolaylı yoldan kendini benden alamıyorsun hala.. uzun kompozisyonlarını özledim sarhoşken ağlaya ağlaya yazdığın. çekinme arasıra tekrar yaz .. boşanabildin mi bu esnada ? =))

o iş oldu bitti bile üstüne benzer deneyimler yaşamış ve yaşamakta olanlarla güzel paylaşımlarda fikri alışverişlerinde bile bulunuldu ve benim kötü tecrübem onlara ışık olarak geri döndü, aynı şekilde yaşamış olanlar da benim elimden tuttular, binler yaşasınlar

şuradaki topluluğun "community feeling" ekmeğini bir sen yiyemedin, yani şaşırdığımı da söyleyemeyeceğim

farklı biri olarak yoldaki kekolar gibi sende sürekli azınlık ve farklı olmanın kafasını yaşasan anlarsın halimi ama önemi yok. mesele başka.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

valla ben çetonun benim adresimi istediği topicte tek bir postu bile şikayet etmemiştim noyan.

LEVEL UP'd. görüşürüz panpa.

senin gibi sinsisi var mı be şu forumda ;D tek/bilkent şımarığı seni =))

defalarca kankacılık ile banlandım benim için anormal bir durum değil yönetim tarafından da pek sevilmiyorum malum sevgilimin topiğini bile aylarca kitlemediniz inadına ve şu garbageda bile mesajlarımı teker teker ileceğine dair açıklamalar yapılırken ;D

büyük bir zafer değil mi senin için ? sayfalarca sektirdiğiniz adamı banlatmak ;D
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

şu topicte kimse sektirmedi sana olum hep sen kendine yada başkalarına sektirdin sdf.

Banlanman güzel olur . İnsanları banlatmak için böyle topikler açıp elinden geldiğince kışkırtıp sonra "banlanıyorsun" diye spamlaman ve her mesajından samiyetsizlik akarken kendin gibi adamları yancılaman ..

herkes senin gibi birini banlatmak için bu kadar kasarsa forumda gerçekten shitstorm bitmez ve kaliteli muhabetin yerini böyle saçmalıklr alır..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...