Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hobbit ve kayip hayaller uo shard

bordobere

Öne çıkan mesajlar

Ben ikisinde de oynamıştım. Fakat hobbittin sonuna yetiştim. Kh de ise en başından kapanana kadar geçen sürede sürekli forumlarda vs oldum. Açılan ufak Kayıphayaller hanında takılmıştım uzun süre. Nickim nemesis ti güzel arkadaşlıklar vardı. Taksimde buluşmuştuk bi kaç kez. Jahrein e selam söyle :)
Sosyal ağlarda paylaş

ethernass'ta oynuyordum ben. ama o kadar gerizekalı insanlar vardı ki sinir harbinden başka bişeye yaramamıştı. entel olucaz diye adamlar gavat olmuştu o serverda resmen.

apache vardı buradan bilmiom paticiğe üye mi hala. o da az canımı sıkmamıştı o serverda.

ormanda rp yaparak geziyoduk çok güzel. ayı saldırmıştı arkla, koşamazdınız da ethernassta stamina biterdi hemen rp'ye aykırı diye koşmak. tabi uo'nun motoru ona göre ayarlanmamış sonuçta, kesmişti ayı bizi. çıkamamıştık ormandan. sonra bunu görenler adımızı ayıyla skill kasıyolara çıkartmıştı. forumlarda karalama kampanyası yapmışlardı.

sonra bi gün forumlara bi girdim, apache topic açmış blackice davulla stat kasıyor diye. ne biliyim nereden çıkarmıştı acaba yıllarca davulcu diye dalga geçti benle hatta sonra.

en son bir de hayvan eğitmeni karakterimle llama tamelemiştim geziyordum biri attack çekti bana yanlışlıkla llama kesti bunu. bu da olunca iyice millet nefret etti bizden. abi ne yapayım durmadı da hayvan amk.

oyunun motoruna aykırı bir entellik vardı insanlarda. yaş da ufaktı açıklayamadık kendimizi. ama o forumdaki gerizekalıları hiç unutamıyorum. 2002, belki 12 sene oldu hala sinirim geçmedi o insanlara.

hem şanssızlık ve hem milletin gerizekalılığı yüzünden oyundan soğuduk. sonra kapandı zaten. iyi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

batuhan said:

Ben ikisinde de oynamıştım. Fakat hobbittin sonuna yetiştim. Kh de ise en başından kapanana kadar geçen sürede sürekli forumlarda vs oldum. Açılan ufak Kayıphayaller hanında takılmıştım uzun süre. Nickim nemesis ti güzel arkadaşlıklar vardı. Taksimde buluşmuştuk bi kaç kez. Jahrein e selam söyle :)

batu ben cain lestatlarin tayfadan,

black ice

asas4eva yi hatirliyor musun?
Sosyal ağlarda paylaş

senle ilgili bişey hatırladım şimdi.

forumda kavga etmiştik bi kere. konu ne hatırlamıyorum tabi. fikirlerimin arkasında durucam diyince sen böyle araya girip yırtık dondan çıkan gibi insan zaten kendi fikirlerinin hep arkasında durmalıdır falan diye bi yazı yazmıştın.

o an gelip evine gelip dövmeyi hayal etmiştim o yazıyı yazanı baka hala sinirlerim geçmedi.

paticikteki arch enemy imajına sahip olmama hiç şaşırmamak lazım. fil gibi hafızam var sinirimi bozan şeyleri hiç unutmuyorum. 15 yaşındaydım ethernasstayken ben belki lan.

allah belanızı versin.
Sosyal ağlarda paylaş

Cain hoşgeldin tam hatırlayamadım ama muhabbetimiz varmıydı :)
Valla kayıphayaller hiç bi zaman tam açılmadı zaten. Sistemi yazan bi çocuk vardı izmirli ilk etapta projeyi o üstlenmişti sonra onunla ilgili sıkıntılar çıktı. Başka birileri devraldı asla bahsedilen sistemler yapılmadı. En sonunda sadece ufak bi han yapıldı insanlar rp yapsın diye. Sonra oda kapandı.
Grom , Mastema , Lucretia, lunatic lath (mıydı :) ) iyi muhabbet ettiğimiz arkadaşlardı özledik.
Sosyal ağlarda paylaş

batuhan said:

Cain hoşgeldin tam hatırlayamadım ama muhabbetimiz varmıydı :)
Valla kayıphayaller hiç bi zaman tam açılmadı zaten. Sistemi yazan bi çocuk vardı izmirli ilk etapta projeyi o üstlenmişti sonra onunla ilgili sıkıntılar çıktı. Başka birileri devraldı asla bahsedilen sistemler yapılmadı. En sonunda sadece ufak bi han yapıldı insanlar rp yapsın diye. Sonra oda kapandı.
Grom , Mastema , Lucretia, lunatic lath (mıydı :) ) iyi muhabbet ettiğimiz arkadaşlardı özledik.

o saydigin isimlerin hepsi ile tanisilmisti.
Kayip hayallerdi o han muhabbeti olan ve sadece han da takilip rp yapilan yer.
Ethernass ve Hobbit dahil o saydigin isimler hep vardi. Lestat i unutmussun onu da unutma. Ayrica Jahrein de vardi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...