Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telegram

zeawee

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

ne zaman telegram dense aklıma hep bu haber gelir. ?

hani eğlencesine olsa bile gidilirdi ki Kazan'da yaşıodm o sıra. bu adama RF zorla devrettirmişti bütün haklarını mail.ru'ya. bildiğim kadarıyla telegram kurulumu aslında rusya üzerinden olmadı. bi rusça yazı okumuştum rus deniliyorda kurulum vs almanya'da yapılmıştı bu siyasi olaylar birbirine girince VK üzerinden 

Sosyal ağlarda paylaş

Bu app ile ilgili okuduğum, pek bilinmediğini düşündüğüm bir şeyi yazayım. Gayet de biliniyor olabilir, öyleyse vurmayın ?

Bir süre sonra kullanmayı bırakıp telefondan silerseniz ve sonrasında o telefon numaranızı kapattırırsanız, eski telefon numaranız GSM operatörünüz tarafından tekrar birine tahsis edilirse ve o kişi telegram yüklerse sizin de app daki tüm kontaklarınıza yeniden bildirim gidiyormuş

Sosyal ağlarda paylaş

5 dakika önce, Archangel_ dedi ki:

Bu app ile ilgili okuduğum, pek bilinmediğini düşündüğüm bir şeyi yazayım. Gayet de biliniyor olabilir, öyleyse vurmayın ?

Bir süre sonra kullanmayı bırakıp telefondan silerseniz ve sonrasında o telefon numaranızı kapattırırsanız, eski telefon numaranız GSM operatörünüz tarafından tekrar birine tahsis edilirse ve o kişi telegram yüklerse sizin de app daki tüm kontaklarınıza yeniden bildirim gidiyormuş

bunu çok yazıp çizdiler. 

faq uda aslında bi cevap var.

https://telegram.org/faq?setln=uz#q-i-have-a-new-phone-number-what-do-i-do

Sosyal ağlarda paylaş

Büyük yalan muhtemelen o haber. Belli bir süre kullanılmyan hesap komple siliniyor. Hatta settings'ine girerseniz ne kadar inaktivitede silineceğini bile görebilirsiniz. Silinmesin diyemiyorsunuz galiba, en geç 1 sene seçilebiliyor.

Ben 3 kere mi 4 kere mi ne baştan sıfırdan hesap açtım aynı telefon numarasıyla, hiçbirinde de bi kontakt bi yazışma bir şey gelmedi eskisinden.

(Bu arada faq linkindeki soru tam cevaplamıyor iddiayı, numara değiştirince napmak gerektiğini anlatmış. Kullanmayı bıraktıysan aynı numarada başkasına kontaktlar gider mi anlatmamış.)

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...