Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

No Man's Sky

Khiran

Öne çıkan mesajlar

• 11 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
On 13.07.2019 at 03:38, -Bonesoul- dedi ki:

son bir kac update, elle tutulur duzeltmeler yapmaya baslamıslar.

Son birkaç update dediğiniz son bir senedir oyun bayağı güzel toparladı. PS'te aldıım, 1-2 aydır arkadaşlarla oynuyoruz. 

Hani hardcore gaminge vakit ayıramayacak, akşam yorgun argın işten gelince mal mal takılmalık sinir stressiz oyun arayan, böyle beynini kenara kavanoza koyup sakin sakin oynayacak adam için çok ideal.

Tek sıkıntı single ve multi arasındaki senkronizasyon sorunu, Özellikle biri galaksi atlayınca. 

Bi süre sonra beni bu open world building oyunları beni bayıyor, ama çok abartmadan oynayınca bu şimdilik ilgimi açık tutmayı başardı. Yeni büyük update geliyo haftaya, reveal trailer bayağı ümit verici.

Adamlar yakın dönem oyun tarihinin en büyük 2. scam'i olmaktan adım adım greatest comebackliğe gidiyorlar.

Tabii bu oyun AAA oyun değil, o çapta değerlendirmek lazım.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, senko dedi ki:

Lan bu adam milletin gozune baka baka yalan soylememis miydi, nasıl bir yuzsuzluk lan hala cikip konusabilmek

abi böyle durumları namus meselesi haline getirmek bana komik geliyor. niye eğleniyorsunuz bu adam zamanında yalan söylediydi bizlere!!! diye

adam oyunu düzeltmiş. bize ne öncesinden tavşan gibi pre-orderlamasınlar. e3 trailerlarına falan baksak yalan söylemeyen stüdyo mu var?

Sosyal ağlarda paylaş

On 10.08.2019 at 19:05, Xenus dedi ki:

abi tamam da adamlar sonuçta oyunu söylediklerine paralel hale getirmiş. abandon etmemişler. dayz gibi aynı oyunu 2.defa no man's sky 2 diye çaksalar neyse.

iyi de tepki gelmese edecekler miydi abi. "aa var dediler ama yokmuş yaf, neyse herkes yapıyor zaten bir şeylerin eksik çıkması normal illaki denip geçilecek miydi. oyun kutusundan hıyar çıkar abi öyle beş seneye sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...