Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

No Man's Sky

Khiran

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...

neden pc'de yok konu bilmiyorum.

geçen gün gelen prisms güncellemesini denedim. oyun tam olmuş artık. teknik açıdan iyice güzellemişler, draw distance düzeltilmiş, çok tatlı olmuş. yaratıklar ya da ağaçlar gözünüzün önünde pop-in olmuyor artık. tam huzur bulmalık oyun olmuş. uzay oyunlarının ardarda fail oldukları piyasada en iyi oyunlardan biri bence. art styleına alerjiniz yoksa son halini deneyin bence.

Sosyal ağlarda paylaş

abi yani bu oyundaki multiplayer kısmını anlamadım ben. 3 arkadaş aldık beraber oynarız diye. mission progress ortak değil. Base kuruyoruz, base ortak değil. kuran kişi online ise diğerleri müdahale edebiliyor ama değilse hiçbi şey yapamıyosun falan.

En büyük hayal kırıklığı o oldu zaten. Çok mu zor oyuna base permission getirmek? Deliriyorum böyle aptallıklara ya.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

ortak görevler nexus'ta. 4 kişiye kadar yapılabiliyor. dungeon önü parti grup toplaşma yeri gibi düşünebilirsin. bütün multiplay ordan başlıyor. 

konu, evren ve sonu çok beğendim ben. sinematik yok sunum yok diye pek beğenilmemiş ama tam da bayıldığım konuları içeriyor. depresyona soktu.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
21 dakika önce, Saeros dedi ki:

bu oyun bana çok şey geliyor ya

gemin var gezegenden gezegene gidiyosun, hikayesi yok bişeyi yok, muhabbet edebileceğin npc falan yok

minecraft gibi 2 base kurduktan sonra sıkılırım diye düşünüyorum ama oynayanlar ne düşünüyor?

En az 3 kere "bu sefer olacak" diye başladıktan sonra, ilk base'i bile kuramadan bayılmıştım ben.

Sosyal ağlarda paylaş

İlk cıktıgında oynamıştım  uzaya çıkış hissi,müzikler  fln. muazzamdı ama gerisi yoktu. 2 ay önce tekrar denedim base kurmak fln. çok bayıktı ya. Space Sim'ini hiç beğenmedim.  Irgatlık ve hava kosullarıyla mücadele.  Dünyamızın kıymetini bilelim diyip kapadım.  Onu topla ,bunu topla  eline bir şey geçmiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

abi hakikaten bi sure sonra cok repetitive oluyor.

oyunun sorunu su ki, TRAVELLERS dedigin adamlarin Travel edecek, gorecek fazla bir seyi yok.

gezegenlerin cogu bayagi zorlu kosullara sahip (ya cok soguk, ya cok sicak vs.) ancak gorecek, bakacak, inceleyecek bir inceligi de yok.

ustune, azicik salsan kafana basan sentinel koymuslar. o da saat gibi, wave wave geliyor. cunku oyun daha sikici olmali... ticaret de ayri bir sikici.

bilmiyorum ileride gemide uretim alani acip, ne bileyim birilerini employ edip bir seyler imalat etme imkanin falan oluyor mu nedir...

bir de anladigim kadari ile eski ve yeni yapi elemanlari birbirlerine snap olmuyor. su lego gibi olan unitler ile eskiden kalan ahsap, tas vs ekipmanlar birbine tutunmuyor. manual yerlestirmek gerekiyor.

maxresdefault.jpg

bir de keske diger galaksilere probe gonderme opsiyonu da olsaydi.

dasaaa tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...